Technologie » Internet

BizTech: nowe narzędzia do automatyzacji analizy zagrożeń sieciowych Kemp/Flowmon Networks

BizTech: nowe narzędzia do automatyzacji analizy zagrożeń sieciowych Kemp/Flowmon Networks
Zobacz więcej zdjęć »
Bazujące na uczeniu maszynowym (ML) narzędzia analizy zachowań w sieci i wczesnego wykrywania subtelnych zagrożeń oraz budowania mechanizmów naprawczych to nowe rozwiązania, które oferuje BizTech Konsulting SA, partner Kemp Technologies.

Przejęcie czeskiej firmy Flowmon Networks przez amerykańską firmę Kemp Technologies pozwala połączyć ciągłość dostarczania aplikacji i równoważenia obciążenia sieci z usługami kompleksowego monitorowania i diagnostyki wydajności sieci oraz wczesnego wykrywania anomalii i najbardziej subtelnych zagrożeń stabilności i bezpieczeństwa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Dzięki rozwiązaniom Kemp Klienci mogą skalować swoje operacje, dostarczając aplikacje w sposób wysoce dostępny z równoważeniem obciążenia od warstwy 4 do 7, zwiększoną wydajnością i większym bezpieczeństwem” – mówi Andrzej Snopek, Specjalista ds. Sprzedaży IT
w BizTech Konsulting SA. „Przejęcie firmy Flowmon rozszerza oferowane przez nas rozwiązania Kemp o nowoczesne, wykorzystujące m.in. uczenie maszynowe (ML) narzędzia kompleksowe diagnostyki wydajności oraz zagrożeń stabilności i bezpieczeństwa. Umożliwi to skuteczne, aktywne przeciwdziałanie utracie stabilności działania kluczowych aplikacji biznesowych naszych Klientów”.

BizTech Konsulting SA jest wieloletnim partnerem wdrożeniowym firmy Kemp Technologies, zajmującej się opracowywaniem oprogramowania do równoważenia obciążenia i dostarczania aplikacji. Bazuje ono na dostosowanym systemie operacyjnym Linux i jest sprzedawane pod marką LoadMaster. Użytkownikami są organizacje, które potrzebują wysokiej dostępności, skalowalności, bezpieczeństwa i widoczności dla swoich aplikacji. LoadMaster jest dostępny jako urządzenie sprzętowe, a także jako programowy load balancer, który jest dostępny jako urządzenie wirtualne oraz w chmurze, w tym Microsoft Azure, Amazon AWS i innych chmurach prywatnych.

Firma Flowmon Networks powstała w 2007 roku  jako odpowiedź na potrzebę monitorowania ogólnoeuropejskiej sieci Geant. Obecnie Flowmon liczy ponad 130 pracowników, a jej technologia została uznana przez firmę Gartner jako jedna z trzech na świecie, które spełniają wymagania w zakresie monitorowania i diagnostyki wydajności sieci oraz wykrywania i reagowania na zagrożenia w sieci. Flowmon od pewnego czasu szukał odpowiedniego partnera do połączenia sił celem zwiększenia skali swojej działalności i potencjału technologicznego. Spośród wielu różnych ofert akwizycji, wybrano propozycję firmy Kemp jako umożliwiającą znaczący potencjał wzrostu.

Technologie firm Flowmon i Kemp wzajemnie się uzupełniają i stanowią podstawę kompleksowego wspierania biznesu. Obie firmy dostarczają łatwe w użyciu i efektywne kosztowo technologie firmom niezależnie od ich wielkości i branży. Zarówno Kemp, jak i Flowmon zajmują się trzema kluczowymi sferami IT czyli: siecią komputerową, aplikacjami oraz cyberbezpieczeństwem.

Flowmon ma silną pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej i Japonii, podczas gdy Kemp obsługuje głównie rynki Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. Dzięki włączeniu Flowmon w struktury Kemp, zbudowano efekt synergii wspierający rozpowszechnienie ich rozwiązań na całym świecie.

www.biztech.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »