Technologie » Komputery

BizTech: Pierwsze w Polsce szkolenie Advancing Windows Security

BizTech: Pierwsze w Polsce szkolenie Advancing Windows Security
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 19-21 grudnia br. BizTech Konsulting SA organizuje pierwsze w Polsce szkolenie Advancing Windows Security dotyczące bezpieczeństwa systemów informatycznych bazujących na Windows 7, Windows 8 i Windows Server 2008 R2.

Zajęcia prowadzi Paula Januszkiewicz – jedna z dwóch osób w Polsce posiadających tytuł Microsoft Security Trusted Advisor. Paula jest audytorem bezpieczeństwa systemów IT, wykonującym testy penetracyjne oraz weryfikującym zabezpieczenia zarówno wewnętrzne, jak i styku z Internetem.

Szkolenie przeznaczone jest dla administratorów sieci, architektów infrastruktury i programistów.Szczegóły i rejestracja: http://www.biztech.pl/article/207.id 

Podczas pierwszego w Polsce szkolenia WT 31 Advancing Windows Security omawiane będzie bezpieczeństwo systemów Windows w oparciu o Windows 7, Windows 8 i Windows Server 2008 R2, a także porównanie do starszych systemów operacyjnych Microsoft. Trzydniowe szkolenie jest połączeniem teorii oraz praktycznych przykładów i ćwiczeń, bazujących na najlepszych praktykach oraz na osobistych doświadczeniach prowadzącej zajęcia.

„Doskonale wiem, co ciekawi uczestników kursów o bezpieczeństwie: ataki na systemy Windows! Aby nadać odpowiedni ton szkoleniu zaczynamy od tej tematyki. Pierwszy dzień pokazuje wszystkie sytuacje, jakie mogą wystąpić przy atakach na system operacyjny, reszta kursu uczy, że istnieją sposoby zwalczania i monitorowania tego, tego co uczestnicy zobaczą na początku. Serdecznie polecam!” – mówi Paula Januszkiewicz.

Szkolenie przeznaczone jest dla administratorów sieci, architektów infrastruktury i programistów, który poszukują dogłębnych informacji o wewnętrznych systemach zabezpieczeń Windows oraz związaną z systemem infrastrukturą.

Uczestnicy otrzymują podręczniki i użyteczne narzędzia do wykorzystania w codziennej pracy oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Podczas zajęć warsztatowych będzie można nauczyć się, jak:

·       Konfigurować zabezpieczenia systemu Windows (poziom zaawansowany)

·       Rozwiązywać problemy (w stopniu zaawansowanym)

·       Monitorować zachowanie systemu operacyjnego

·       Zaprojektować zabezpieczenia systemu operacyjnego 

Prowadząca szkolenie Paula Januszkiewicz jest audytorem bezpieczeństwa systemów IT, wykonującym na co dzień testy penetracyjne oraz weryfikującym zabezpieczenia zarówno wewnętrzne, jak i styku z Internetem. Posiada tytuł Enterprise Security MVP, jest certyfikowanym trenerem (Microsoft Certified Trainer) oraz, jako jedna z dwóch osób w Polsce, posiada tytuł Microsoft Security Trusted Advisor. Paula była również nagradzana jako najlepszy mówca na wielu międzynarodowych konferencjach (prelegowała na TechEd North America, TechEd Middle East i TechEd Europe, i innych gdzie zajmowała pierwsze miejsca i uzyskiwała tytuły „prelegenta roku” np. Niemcy: ICE, Rumunia: IT Camp itd.).

Paula jest liderem grupy Women in Technology w Polsce, prowadzi własną firmę CQURE i ciekawy blog technologiczny http://blogs.technet.com/plwit. W listopadzie Paula będzie prelegentem na konferencji RSA CHINA 2011. 

BizTech Konsulting SA to doświadczony zespół specjalistów świadczący usługi informatyczne w następujących obszarach: konsulting, bezpieczeństwo, outsourcing IT, projekty infrastrukturalne, rozwiązania biznesowe - CRM/ERP/BI, edukacja. Zespół BizTech Konsulting stanowi grupę wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z dużymi Klientami w zakresie implementacji systemów IT, wspomagających prowadzenie działalności. Doświadczenie poszczególnych pracowników firmy w realizacji projektów IT jest gwarancją osiągnięcia założonych celów organizacyjnych, funkcjonalnych i biznesowych w precyzyjnie określonym czasie i przy rozsądnej cenie.

Usługi BizTech Konsulting wyróżniają: kompetencje i duże doświadczenie pracowników; terminowość, skuteczność i elastyczność działania; proste i zrozumiałe rozwiązania funkcjonalnie dopasowane do potrzeb i możliwości użytkownika; niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych systemów.

BizTech Konsulting posiada status: Microsoft Silver Partner, Symantec Gold Partner, Symantec Endpoint Management, Symantec Data Protection, Dell Professional Services Partner, Oracle Gold Certified Partner Database Specialization, Oracle Education Reseller, Certyfikat „Zgodny z ECDL”, Centrum Egzaminacyjne ECDL-A, Laboratorium ECDL, Prometric Testing Center, Pearson VUE Authorized Test Center, EUCIP, KRYTERION Host Location.

BizTech realizuje szkolenia w ramach funduszy ze środków unijnych. Szkolenia te, prowadzone w formie tradycyjnej lub e-Learningowej, przeznaczone są zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Dotychczas zostały zrealizowane projekty: „ECDL - i Ty możesz mieć europejskie komputerowe prawo jazdy” i „ECDL Advanced - i Ty możesz mieć zaawansowane komputerowe prawo jazdy” jako uzupełnienie szkoleń tradycyjnych oraz „System Edukacji Aktywizacji Integracji i Rozwoju Personelu PLL LOT (EduAIR) Sektorowy Program Operacyjny Rozwój Zasobów Ludzkich” jako szkolenia e-Learningowe. Obecnie BizTech realizuje projekt „ECDL dla początkujących i zaawansowanych” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zespół specjalistów BizTech Konsulting dokonał pierwszego w Polsce wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie relacjami z klientami Microsoft Business Solutions CRM w Fabryce Elementów Hydrauliki PONAR-Wadowice SA. BizTech wdrożył również Microsoft CRM w firmach: Axfarm, Internet Media Services, Konimpex, Medim, Onet Group, Polanowscy Nieruchomości. BizTech Konsulting był organizatorem XVII Forum Teleinformatyki zatytułowanego „Cyfrowa Europa wyzwaniem dla polskiej prezydencji w UE”, które odbyło się w dniach 22-23 września 2011 roku w Miedzeszynie k/Warszawy.

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Zbigniew Blewoński, mobile: (+48) 501 772 619,

e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »