Firma » Biznes

bizvendo – nowy serwis dla przedsiębiorców i inwestorów z sektora MSP

bizvendo – nowy serwis dla przedsiębiorców i inwestorów z sektora MSP
Zobacz więcej zdjęć »
Powstał nowy serwis dla przedsiębiorców i inwestorów z sektora MSP – www.bizvendo.pl. Jest to unikalne połączenie online’owych narzędzi do wyceny firm i zarządzania ich wartością z platformą ogłoszeń kupna-sprzedaży, kojarzącą inwestorów i przedsiębiorców.

Innowacyjność serwisu bizvendo polega na udostępnieniu w jednym miejscu internetowych narzędzi do ustalania wartości firm według metod wyceny powszechnie stosowanych przez doradców biznesowych na całym świecie oraz platformy ogłoszeniowej dla sprzedających swoje biznesy, poszukujących kapitału oraz doradców i inwestorów.
Z narzędzi finansowych bizvendo korzystać mogą zarówno przedsiębiorcy, przygotowujący firmę do sprzedaży lub planowo realizujący strategię budowy wartości swoich biznesów, jak i zawodowi doradcy zainteresowani korzystaniem z profesjonalnych narzędzi do wyceny dostępnych online.
Wynikiem wykonanej wyceny jest Raport z wyceny prezentujący ustaloną wartość firmy, opisujący szczegółowo zastosowaną metodologię wyceny oraz sposób kalkulacji wartości firmy. Koszt wyceny w modelu bizvendo stanowi ułamek ceny tradycyjnie dokonywanego szacowania wartości przedsiębiorstwa przez doradców.
Serwis umożliwia także przygotowanie skróconego Memorandum Informacyjnego, zawierającego charakterystykę firmy oraz rynku, na którym działa, prezentującego sytuację finansową oraz perspektywy rozwoju przedsiębiorstwa.
Autorami bizvendo są doradcy biznesowi z wieloletnim doświadczeniem na polu M&A (mergers & acquisitions). Podkreślają rewolucyjny charakter serwisu i jego ogromny wkład w rozwój rynku fuzji i przejęć w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – nie tylko w Polsce lecz także na świecie – dzięki automatyzacji drogich dotychczas usług wyceny i przygotowania firmy do sprzedaży, integracji z platformą ogłoszeniową dla przedsiębiorców i inwestorów oraz dostępności bizvendo w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim.

Projekt rozwoju serwisu realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Więcej informacji na: www.bizvendo.pl

Kontakt:
Joanna Suchocka
THEY.PL
kom. 664 145 154
press@bizvendo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Marketingu Internetowego THEY.PL
http://www.they.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »