Gospodarka » Żywność

Black Energy drink powraca

Po dłuższej przerwie FoodCare, producent napoju energetycznego Black Energy, powraca z podwójną siłą w nowej kampanii promocyjnej. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

Tym razem Mike Tyson zaprasza wszystkich swoich fanów do wzięcia udziału w  aktywacji konsumenckiej pod nazwą Kosmiczna Loteria Black. Każdy uczestnik loterii, który kupi produkt Black i zarejestruje kupon na specjalnej stronie www, będzie mieć szansę na wygranie dwóch samochodów Porsche od Mike’a Tysona oraz dwóch lotów Zero Gravity. Zwycięzcy loterii udadzą się na Florydę, gdzie z przylądka Canaveral będą mogli odbyć pasjonującą podróż. Szczegóły loterii wraz z regulaminem można znaleźć na stronie WWW.BLACKENERGYDRINK.COM.

Głównym kanałem komunikacji loterii jest TV wraz ze wsparciem działań w digitalu i na kanałach social media klienta. Loteria będzie również wspierana w punktach sprzedaży przez działania POS.

Autorem kreacji jest PZL, za produkcję i postprodukcję spotów odpowiada FilmReaktor.
Za budżet mediowy kampanii TV odpowiada Havas Media.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »