Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

BLACK FRIDAY OSWOJONY – CZORNY PIONTEK I CZORNY WEEKEND W GALERII KATOWICKIEJ

BLACK FRIDAY OSWOJONY – CZORNY PIONTEK I CZORNY WEEKEND W GALERII  KATOWICKIEJ
Zobacz więcej zdjęć »
W oparciu o ubiegłoroczne obserwacje przebiegu „Czarnego Piątku” w Polsce, Galeria Katowicka proponuje odwiedzającym lokalną wersję wydarzenia, z lekkim przymrużeniem oka. Czorny Piontek, a nawet cały Czorny Weekend, czyli Black Friday po naszymu, trwać będzie w dniach 24 – 26 listopada.

Podczas Czornego Weekendu całe familie, baby, chopy i bajtle będą mogły skorzystać z rozmajtych promocji i rekordowo niskich cen, aż do -75%! Będą też mogły zachichrać się na spektaklu na Scenie w Galerii, wypić czorno jak wongiel kawa czy wygrać nagrody i gadżety, bazujące na typowym dla Śląska designie młodych środowisk artystycznych.

Czorne Dziołchy i Górnicza Orkiestra na dobry początek

 Już od środy, 22 listopada, na ulicach w centrum Katowic oraz w Galerii Katowickiej będzie można spotkać Czorne Dziołchy, ubrane w czorne kombinezony i wyposażone w górnicze akcesoria.
Rozdawać one będą zaproszenia z informacją o promocjach i słynne Kopalnioki, a o nadchodzących atrakcjach Czornego Weekendu poradzą pogodać po ślůnsku. 

- Oficjalne rozpoczęcie Czornego Weekendu i start fedrowania naprawdę niskich cen w Galerii Katowickiej nastąpi w piątek 24 listopada, o godz. 15:00. Z tej okazji, przed głównym wejściem do Centrum,  zagra prawdziwa orkiestra górnicza, a to będzie dopiero początek atrakcji - mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej.

W trakcie Czornego Weekendu na klientów czekać będą wyjątkowe przeceny i zniżki -  niektóre z nich sięgną aż 75%! Dodatkowe promocje znajdziemy w aplikacji lojalnościowej Navishopper: za każdy zarejestrowany paragon o wartości powyżej 200 zł można otrzymać podwójną ilość punktów w programie lojalnościowym, a te z kolei wymienimy na wybrane przez siebie nagrody. Dla klientów przygotowano również konkursy, w których do zgarnięcia będzie mnóstwo zabawnych gadżetów bazujących na nowym śląskim designie i poczuciu humoru, łączącym lokalną tradycję z komercyjną współczesnością. 

Fajrant Point i czorna jak wongiel kawa

Fedrowanie niskich cen potrafi być męczące, dlatego przez cały Czorny Weekend, w godzinach 12:00 – 19:00, na odwiedzających Galerię Katowicką czekać będzie Fajrant Point. To specjalnie zaaranżowana strefa odpoczynku, w której każdy będzie mógł wypić darmowa czorna jak wongiel kawa i spróbować śląskich maszketów.

O Ślůnsku po ślůnsku 

Na zakończenie Czornego Weekendu, na zmęczonych zakupami, ale spragnionych intelektualnych wrażeń, śmiechu i relaksu klientów - czekać będzie  spektakl  komediowy „Rajzentasza, czyli trzy jednoaktówki po śląsku – dwie do śmiechu, a jedna nie” Teatru Reduta Śląska. Sztuka zostanie wystawiona na „Scenie w Galerii” na poziomie +2 Galerii Katowickiej, w niedzielę o godzinie 18:00. Spektakl jest darmowy dla wszystkich klientów. Obowiązuje zasada pierwszeństwa, do wyczerpania miejsc. 

Szczegóły na : www.galeriakatowicka.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »