Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Black Price Days, czyli weekend wyjątkowych okazji w Zielonych Arkadach

Kto powiedział, że super promocje mają trwać tylko jeden dzień? Zielone Arkady przedłużają zakupowe szaleństwo, które w najbliższy weekend ogarnie mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Na każdego,  kto w dniach 23-25 listopada odwiedzi bydgoskie centrum handlowe będą czekać wyjątkowe zniżki i atrakcyjne niespodzianki. To wszystko w ramach Black Price Days.

W Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada pod nazwa „Black Friday” inauguruje sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. W tym dniu sklepy oferują klientom jednodniowe okazje i zniżki. W Zielonych Arkadach zakupowe szaleństwo będzie przedłużone i potrwa przez cały weekend (23-25 listopada). W tym czasie z okazji Black Price Days na odwiedzających bydgoskie Centrum będą czekać rabaty sięgające  50%.

Promocje w ramach Black Price Days będą obowiązywać w dniach 23-25 listopada w godzinach otwarcia Zielonych Arkad, tj. w piątek i sobotę od 9:00-21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00. Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są na stronie: https://zielonearkady.com.pl/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »