Dom » Wnętrza

Black Weekend w Centrum Serenada - wymień paragony na porcelanowy komplet kawowy

Black Weekend w Centrum Serenada - wymień paragony na porcelanowy komplet kawowy
Zobacz więcej zdjęć »
Ostatni weekend listopada to doskonały czas dla wszystkich tych, którzy kochają promocje lub nie mają pomysłu na świąteczny prezent dla najbliższych. Podczas trwającego wtedy Black Weekend, Serenada przygotowała specjalną akcję promocyjną, w której kupując, zyskujesz.
Prezentem jest piękny i elegancki serwis kawowy z porcelany! Aromatyczna kawa, podana w wyjątkowy sposób, potrafi sprawić, że świąteczne poranki nabierają szczególnego znaczenia. Dlatego porcelanowy komplet, który kusi swoją elegancją i uniwersalnością, to doskonały pomysł na prezent dla niezwykłej osoby, który nie tylko cieszy, ale również dodaje magii niecodziennym okazjom.

Już 30 listopada, klienci Serenady mogą wziąć udział w wyjątkowej akcji promocyjnej. Po zakupach i okazaniu paragonów na minimum 500 zł otrzymają prezent - elegancki, porcelanowy komplet kawowy marki Ambition - idealny jako świąteczna niespodzianka.

Specjalna akcja promocyjna Serenady odbywa się w ramach Black Weekend. Przez całe dwa dni - 29 i 30 listopada, klienci Centrum oprócz skorzystania z wyjątkowej możliwości otrzymania prezentu, mogą również przebierać w rabatach przygotowanych specjalnie dla nich!

Warunkiem otrzymania porcelanowego serwisu kawowego jest przedstawienie najwyżej trzech paragonów na łączną kwotę minimum 500 zł. Odbiór upominku będzie możliwy wyłącznie w dniu zakupu w punkcie odbioru na placu Spotkań (poziom +1), aż do wyczerpania zapasów. Szczegóły i regulamin promocji na centrumserenada.pl oraz w punkcie Informacyjnym.

Warto się spieszyć - ilość prezentów jest ograniczona!

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »