Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Błękitek wpływa do Portu Łódź

Błękitek wpływa do Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Do centrum już 18 stycznia zawita wyjątkowy gość – mówiący ludzkim głosem wieloryb Błękitek. Podczas interaktywnych prezentacji będzie przekazywał cenną wiedzę z zakresu przyrody i ekologii. Bezpłatna wystawa wykorzystująca technikę avatar live, zlokalizowana będzie przy sklepie RTV Euro AGD.

Przybij płetwę z wielorybem

 

Błękitek to niepowtarzalny, interaktywny wieloryb, z którym można porozmawiać ponoć na każdy temat. Ten ssak o nieprzeciętnej inteligencji zaskakuje wiedzą i elokwencją. Bawiąc uczy, ucząc bawi i jak zapewniają organizatorzy tryska energią i dobrym humorem. Dzieci, ale również dorośli będą mogli w ciekawy sposób zgłębić z nim tajniki oceanu. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu techniki avatar live.

 

Ferie z Błękitkiem

 

Na spotkanie z interaktywnym wielorybem Port Łódź zaprasza od soboty, 18 stycznia. Podczas ferii od poniedziałku do piątku na dzieci i młodzież do 18 roku życia będzie czekać darmowy słodki poczęstunek – drożdżówka i sok.

 

- Zaplanowaliśmy start naszej nowej wystawy na początek ferii i mamy nadzieję, że w czasie dwutygodniowej laby Port Łódź odwiedzi wielu uczniów. Spotkanie z Błękitkiem to także świetna okazja do zabawy dla całej rodziny. Dzięki licznym ciekawostkom, obrazowym porównaniom, śpiewom i zabawom jest to nie tylko niezwykle ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu, ale również bardzo wartościowy –mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

 

Interaktywna wystawa będzie czynna w Porcie Łódź do 18 kwietnia. Godziny seansów z wielorybem Błękitkiem od poniedziałku do piątku - godz. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00, a w sobotę i niedzielę – godz. 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 i 19.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »