Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

„Błyśnij dla bezpieczeństwa” z Portem Łódź – znamy zwycięzców!

„Błyśnij dla bezpieczeństwa” z Portem Łódź – znamy zwycięzców!
Zobacz więcej zdjęć »
Co sprawia, że dzieci są bardziej widoczne na drodze? Odblaski! Ale co zrobić, by najmłodsi chcieli je nosić? Może oddać decyzję o wyglądzie odblasków w ich ręce? Tak zrobił Port Łódź, organizując konkurs „Błyśnij dla bezpieczeństwa”. Główną nagrodę–5 000 zł, jury przyznało Szkole Podstawowej nr 29.

Zakończył się właśnie cieszący się ogromną popularnością konkurs „Błyśnij dla bezpieczeństwa”. Do Portu Łódź spłynęło blisko 350 prac przygotowanych przez uczniów szkół podstawowych 

i przedszkoli z województwa łódzkiego. Specjalnie powołane na tę okazję jury centrum handlowego stanęło przed niełatwym zadaniem – z ogromnej ilości prac musiało wybrać finałową dziesiątkę, na którą następnie, dzięki internetowej aplikacji, głosy oddawać mogli fani Portu Łódź w serwisie Facebook. Choć walka była wyrównana, zwycięzca mógł być tylko jeden. Po naradach jury zadecydowano, że główną nagrodę – 5 000 zł, otrzyma Szkoła Podstawowa nr 29. Na podium znaleźli się też: Przedszkole nr 52 w Łodzi (II miejsce  - nagroda 3 000 zł) i Miejskie Przedszkole nr 9 Słoneczny Dom w Zgierzu (III miejsce – nagroda 2 000 zł). Nagrody pieniężne przyznano wszystkim finalistom, którzy znaleźli się w ostatecznej rozgrywce. Zwycięski projekt – łódka, został już przesłany do firmy zajmującej się produkcją odblasków, która zadba o to, by rzeczywisty odblask był jak najwierniejszą kopią projektu.

 

- Muszę przyznać, że kreatywność i wyobraźnia dzieci biorących udział w konkursie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim biorącym udział w akcji „Błyśnij dla bezpieczeństwa” i jednocześnie zapewnić, że była to bardzo wyrównana rozgrywka – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

 

Zrealizowane wg zwycięskiego projektu odblaski trafią do Portu Łódź na początku 2014 roku. Zostaną następnie rozdane najmłodszym klientom centrum oraz uczniom szkół i przedszkoli biorących udział w konkursie.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »