Gospodarka » Przemysł

Bochem na największych targach branżowych - Interzum i Ligna

Bochem na największych targach branżowych - Interzum i Ligna
Zobacz więcej zdjęć »
We wtorek Kolonii rozpoczęły się targi meblarskie i wnętrzarskie Interzum (21-24.05.2019), a zaraz po nich – w dniach 27-31.05.2019 Hanower będzie gościł profesjonalistów z branży stolarskiej na targach Ligna.

Co dwa lata w maju odbywają się największe na świecie targi branżowe przemysłu meblarskiego. Dzisiaj w Kolonii rozpoczęły się targi meblarskie i wnętrzarskie Interzum (21-24.05.2019), a zaraz po nich – w dniach 27-31.05.2019 Hanower będzie gościł profesjonalistów z branży stolarskiej na targach Ligna. Polski producent Zakłady Chemiczne Bochem przedstawi swoje najnowsze rozwiązania i systemy klejące na obu imprezach.

Zakłady Chemiczne Bochem Sp. z o.o. to znany w wielu krajach Europy producent szerokiej gamy specjalistycznych klejów do zastosowań tapicerskich, meblarskich, obuwniczych, motoryzacyjnych i dla branży budowlanej. Bochem istnieje na rynku od 1991 roku, a w 2014 roku dołączył do grupy Soudal - lidera na rynku chemii budowlanej. Firma stale się rozwija, rozszerza swoją ofertę i zajmuje, jako specjalista od klejów, coraz ważniejszą pozycję w holdingu. Ma to swoje odbicie również w elementach zewnętrznej identyfikacji marki – w tym roku zmodyfikowane zostało logo Bochem, a etykiety produktowe otrzymały nowoczesny, przejrzysty design. Firma, poza szeroką gamą klejów i lepiszczy przemysłowych, dostosowywanych często do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, oferuje również specjalistyczne usługi, doradztwo techniczne i pomoc w doborze najlepszych rozwiązań technologicznych dla swoich partnerów handlowych.

Na targach Interzum i Ligna Bochem zaprezentuje kilka nowości produktowych dedykowanych dla rynku meblarskiego, między innymi:

- nowe formulacje ekologicznych wodnych klejów tapicerskich jedno- i dwuskładnikowych przeznaczonych do produkcji materaców, mebli tapicerowanych, siedzisk itp.;

- kleje do przemysłowej aplikacji z zastosowaniem pistoletów natryskowych 1K/2K, instalacji ciśnieniowych, mobilnych pomp i agregatów lub  wałów roll-coater;

- tapicerskie kleje rozpuszczalnikowe niewrażliwe na podwyższone temperatury, również w wersjach trudnopalnych;

- kleje w puszkach aerozolowych i zbiornikach ciśnieniowych do przyklejania laminatów, obrzeży meblarskich i pogrubiania płyt meblowych;

- kleje termotopliwe produkowane przez spółkę Mitol Słowenia, wchodzącą w skład Grupy Soudal.

Na odwiedzających stoisko firmy czekają ponadto prezentacje stosowania w/w klejów w konkretnych aplikacjach meblarskich, w tym z użyciem pistoletów natryskowych oraz znakomicie zorientowani w branży doradcy techniczni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »