Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bonarka i Awarowie w Krakowie

Bonarka i Awarowie w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Co Awarowie robili w Krakowie? O co chodzi z tym tatarem po krakowsku? Mniej znane fakty z historii królewskiego miasta odkrywa kolejna odsłona kampanii Bonarka City Center.

Intrygujących opowieści jest więcej. Odsłaniają one „kulisy" najgłośniejszej w mieście eksmisji Bazyliszka, ujawniają jak Jadwiga, przy okazji strojności, została królową dobroduszności. Jest też wątek o cesarzu na dywaniku i heavy metal detalu.

Mieszkańcy na te historie natkną się na mieście (rysunkowe plakaty) i w internecie (zabawne animowane filmy na kanale YouTube). Tajemnice Krakowa mogą tropić uzbrojeni w specjalne mapy w tubach, wydane przez Bonarkę. Można je zdobyć robiąc w tym centrum zakupy za min. 50 zł i okazując za nie paragon w punkcie informacyjnym.

Dlaczego Bonarka bawi się w historyka miasta i puszcza tym samym „oko" do klienta? Bo taka jest w tym roku jej komunikacja marketingowa. Nawiązuje do wielowiekowej tradycji Krakowa i jej monarszych wątków. Nie dalej, jak podczas ostatnich wakacji, Bonarka zorganizowała też cykl tematycznych wycieczek po Krakowie, które cieszyły się dużą popularnością.

Kampanii patronują: „Dziennik Polski", portal MMKraków i AMS SA.

Linki do filmów:

Metal to heavy detal: https://youtu.be/E7b-G9agOuE
Eks-misja Bazyliszka: https://youtu.be/2RVeDq-tRto
Cesarz na dywaniku: https://youtu.be/xqQVgs24bBM
Cud mód: https://youtu.be/TdAoUq9FH0c
Tatar po krakowsku: https://youtu.be/qGYbI4LRxwI

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »