Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bonarka partnerem strategicznym Nocy Kinowej. Czyli Juwenalia UEK 2018 pelną parą!

Bonarka partnerem strategicznym Nocy Kinowej. Czyli Juwenalia UEK 2018 pelną parą!
Zobacz więcej zdjęć »
W tym roku studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie już po raz ósmy wezmą udział w Nocy Kinowej. 9 maja zobaczą dwa filmy – „Project X” oraz „It”. Dzięki współpracy z Bonarką, uczestnicy wydarzenia będą mieli także okazję wygrać atrakcyjne nagrody w licznych konkursach i zabawach.

Bonarka jest bowiem partnerem strategicznym i sponsorem nagród podczas Nocy Kinowej.

- Dla Bonarki studenci od zawsze ważni, dlatego chcemy dzielić z nimi wspólne chwile. A gdzie najlepiej rozmawia się, jeśli nie podczas imprez organizowanych przez samych studentów. Jesteśmy więc gotowi na dobrą zabawę, bo przecież studenckie imprezy są najlepsze - tłumaczy z żartem Katarzyna Kasprzak, Marketing Manager Bonarki.

Zaangażowanie w Noc Kinową to nie tylko chęć uczestniczenia w życiu studenckim. Wynika ono także z aktualnie prowadzonej kampanii reklamowej, stylem nawiązującej do starych, dobrych filmów, a w tym do serii Monty Pythona. Królują tam absurdalny humor i abstrakcja. Bonarka bawi się tą konwencją w swoich działaniach komunikacyjnych, stosując wycinanki graficzne i absurdalne skojarzenia, a całość łączy niepowtarzalny, lokalny koloryt.

Noc Filmową, tak jak w poprzedniej edycji, wspiera grono wybitnych aktorów, do którego należą Mateusz Damięcki, Marieta Żukowska, Joanna Kulig czy Renata Pałys. Oprócz projekcji filmów, wydarzenie spełnia również walory edukacyjne, przekazując wiedzę o kinie w przystępny i przyjemny sposób. Noc pod gołym niebem zawsze ma w sobie coś magicznego, tym bardziej, że oprócz pokazu filmowego, każdy uczestnik będzie miał okazję skosztować pysznego jedzenia przyrządzonego z postawionych przy kampusie foodtrucków. Podczas wydarzenia wszyscy będą mieli okazję zrobić sobie wspólne zdjęcia w fotobudce i wziąć udział w licznych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody. Ogromna dawka filmowych emocji i liczne niespodzianki - zapewnione między innymi przez Bonarkę.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych
w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii. Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »