Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bonarka pokazuje, jak się recyklinguje

Bonarka pokazuje, jak się recyklinguje
Zobacz więcej zdjęć »
Jak tajemniczy i wesoły może być świat surowców wtórnych, pokażą 13 września Bonarka City Center i krakowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania (MPO). Program wydarzenia bogaty jest w atrakcje dla najmłodszych, gdyż proekologicznych postaw warto uczyć od dziecka.

Dlatego też w niedzielę od godz. 11 do 17 maluchy i ich rodzice będą mogli wziąć udział w zabawach oraz warsztatach, które niosą przesłanie akcji. Dla przykładu pod nazwą „Recyklingowy las" kryją się zabawy, podczas których dzieci skonstruują drzewa z szarego papieru oraz owoce i liście z plastikowych kubków i talerzy. Będą też ptaki-dziwaki, wesołe pojemniki i polowanie na mamutona-recyklingowego stwora. Nie zabraknie quizów z nagrodami i innych „recyklingowych niespodzianek". Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Akcji towarzyszy ekologiczna wystawaDbamy o czysty Kraków", którą w Bonarce będzie można oglądać do końca września.

Organizatorem wydarzenia jest Gazeta Wyborcza.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »