Firma » Reklama

Bonarka pyta: masz PLANTY na prezenty?

Bonarka pyta: masz PLANTY na prezenty?
Zobacz więcej zdjęć »
Niedługo wszyscy będziemy wypatrywać pierwszej gwiazdki na niebie, a tymczasem w świątecznej kampanii Bonarki pojawiła się Małgorzata Kożuchowska - wielka gwiazda i ambasadorka centrum. Reklama nawiązuje do idei „krakowskiej ulicy”. Zaskakuje formą i przekazem.

Najnowsza kampania Bonarki została zaprojektowana zgodnie z konceptem „krakowskiej ulicy". Do jego głównych założeń należy łączenie lokalnego kolorytu z dowcipem oraz niedosłownymi skojarzeniami. Całość tworzy rodzaj artystycznej mozaiki, która prowokuje i bawi.

Hasło: masz PLANTY na prezenty? żartobliwie odnosi się do Krakowskich Plant, z których słynie miasto królów. Jednocześnie przypomina, że święta są już tuż, tuż, i nie można dłużej zwlekać z poszukiwaniem prezentów pod choinkę.

Świąteczna kampania Bonarki została zaplanowana m.in. na nośniki zewnętrzne OOH, w tym siatki wielkoformatowe i nowoczesne rozwiązania typu digital citylight oraz dynamic backlight. Będzie ją można również zobaczyć w kinach studyjnych i multipleksach (Multikino i Cinema City), w szeroko pojętym digitalu, mediach społecznościowych oraz mediach lokalnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »