Moda » Odzież

Bonarka wspiera WOŚP. Do wylicytowania stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej

Bonarka wspiera WOŚP. Do wylicytowania stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
„Oj, będzie się działo!”. Bonarka przekazała na rzecz WOŚP 2 kreacje, w których pojawiła się Małgorzata Kożuchowska na okładkach magazynu „Bonarka”. Są to unikatowe stylizacje stworzone specjalnie na potrzeby kampanii reklamowej centrum.

Niebawem odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszego sprzętu do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju interwencji chirurgicznych. W tym roku do akcji dołączyła Bonarka. Przekazała na licytacje 2 wyjątkowe stylizacje, w których wystąpiła Małgorzata Kożuchowska podczas sesji reklamowej centrum.

- Kreacje Bonarki przekazane na licytacje to prawdziwe białe kruki dla kolekcjonerów mody - mówi Małgorzata Kożuchowska. - Mam nadzieję, że środki uzyskane z ich sprzedaży w znacznym stopniu przyczynią się do realizacji tegorocznego celu WOŚP. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w obu aukcjach.

Obie stylizacje zostały wykorzystane podczas sesji zdjęciowej, którą wykonał Marcin Tyszka, do rocznej kampanii Bonarki. Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w nich na okładkach wiosennego i jesiennego numeru magazynu „Bonarka". Pierwsza kreacja to sukienka ze specjalnie zaprojektowanym printem z motywem z komiksu BLER. Druga składa się z jesiennego płaszcza i sukienki. Wyróżnia ją charakterystyczny wzór szpalt gazetowych. Stylizacje łączą 2 motywy bliskie Bonarce - modę high fashion i lokalność.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »