Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bonarka zaprasza na spacer szlakiem kawiarni

Bonarka zaprasza na spacer szlakiem kawiarni
Zobacz więcej zdjęć »
Drugi z czterech tematycznych spacerów organizowanych przez Bonarka City Center, dzięki którym mieszkańcy i turyści poznają artystyczną stronę Krakowa, odbędzie się 13 sierpnia.

„Do czterech razy SZTUKA" to przedsięwzięcie Bonarka City Center mające zaprezentowanie mieszkańcom Krakowa i odwiedzającym go turystom ciekawostek związanych z życiem artystycznym miasta.

Druga wycieczka, szlakiem kawiarni literackich i artystycznych, wyrusza 13 sierpnia o godzinie 10:00 spod Barbakanu. Spacer potrwa około 4 godzin.

Kolejne wycieczki:

20 sierpnia, godz. 10:00 - spacer szlakiem teatrów, zbiórka pod Teatrem Bagatela;

27 sierpnia, godz. 10:00 - spacer szlakiem kabaretów, zbiórka pod kinem Kijów.

Wszystkie wycieczki są darmowe, a każdą grupę oprowadza profesjonalny przewodnik.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Olga 2016-08-16 15:53:48

    To tak jak mój. Jak już kawa to najlepiej w domu, ale jak lubi ME, to przynajmniej masz jakąś siłę przetargową - ja takiej nie mam.

  • avatar
    ~ania5 2016-08-12 20:56:26

    Namawiałam męża i mamy się wybrać, ale pod warunkiem ze wstąpimy do Media Expert :P Coś nie przepada za kawiarniami w centrach handlowych ale poszłam na taki kompromis.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »