Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bonarki rajskie świętowanie 10. urodzin

Bonarki rajskie świętowanie 10. urodzin
Zobacz więcej zdjęć »
10. urodziny krakowskiej Bonarki upłyną pod znakiem rajskiej zabawy. W scenerii tropikalnej wyspy klienci centrum skorzystają z licznych atrakcji. Będą też świadkami spektakularnego świetlnego show oraz wezmą udział w konkursach i akcjach prosprzedażowych. Do wygrania jest wycieczka!

Oczywiście na rajską wyspę oraz mnóstwo innych cennych nagród.

Na celebrowanie swoich pierwszych „okrągłych" urodzin Bonarka zaprasza
w sobotę 26 paździer­nika. Tego dnia zamieni się w rajską wyspę, w której centralnym punkcie stanie hawajski bar serwujący... karty podarunkowe za zakupy. Bar zostanie otwarty o godz. 13:00 i rozpocznie się prawdziwie rajskie świętowanie.

Klienci Bonarki będą mogli - za pomocą aplikacji Sezam - rejestrować paragony za dokonane w sobotę zakupy. Wydane minimum 150 zł nagradzane będzie kartą podarunkową o wartości 30 zł; 200 zł - kartą wartą 50 zł. Osoba, której suma zarejestrowanych paragonów będzie najwyższa, pojedzie na luksusową wycieczkę na rajską wyspę.

Egzotyczny klimat będzie można poczuć również w Strefie instafoto, która będzie rajem dla klientów kochających zabawę i oryginale zdjęcia.
W tropikalnej scenerii, unosząc się na falach oceanu piłeczek, będzie można poczuć się jak na wakacjach. Klienci, którzy oznaczą swoje zdjęcie
w urodzinowej strefie na Instagramie @bonarkacitycenter, będą mieli szansę na karty podarunkowe.

Nudy nie będzie. Zadba o to rozrywkowy konferansjer, który co godzinę będzie zachęcał do wzięcia udziału w zabawie w poszukiwacza skarbów. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie atrakcyjnych nagród, poukrywanych w różnych miejscach Bonarki. Kluczem do ich odszukania będą wskazówki przekazywane przez konferansjera. Na znalezienie nagród będzie pół godziny, a wygrają najszybsi.

Atrakcją, która z pewnością rozbawi gości będą pokazy tańca hawajskiego hula. Rozgrzeją uczestników i zachęcą do wspólnej zabawy.

Kulminacją urodzinowego show będzie o godz. 19:00 pokaz laserowy. Bezpieczny, ekologiczny i, co najważniejsze, efektowny. Tuż po nim goście Bonarki zostaną poczęstowani niezwykłym urodzinowym tortem, a także poznamy zwycięzcę głównej nagrody, którą będzie voucher na egzotyczną wycieczkę.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również
w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych
w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii.

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych
zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych
i restauracji, w tym Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest firma APSYS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Teodora 2019-10-20 17:34:13

    Bardzo lubię robić zakupy w media expert w bonarce bo jest miła obsługa


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »