Technologie » Telekomunikacja

Bonusy na profesjonalne urządzenia VoIP dla firm

Bonusy na profesjonalne urządzenia VoIP dla firm
Zobacz więcej zdjęć »
Firma VoIPoint, największy w Polsce dostawca urządzeń do telefonii internetowej, uruchomiła Program Lojalnościowy, który umożliwia firmom wymianę otrzymanych przy zakupach punktów na rabaty finansowe.


Program dotyczy wszystkich produktów telekomunikacyjnych z oferty firmy: telefonów VoIP, central IP, bram GSM. Szczegółowe informacje oraz zasady programu są dostępne pod adresem: www.voipoint.pl/regulamin/voipartner.pdf.

Głównym założeniem promocji jest przyznawanie 25 punktów za każde wydane 1 000 PLN netto przez firmy. Punkty można następnie wymieniać na rabaty i dokonywać kolejnych korzystnych zakupów, m.in. biznesowych telefonów IP i wideotelefonów marki Yealink. Urządzenia te zapewniają znakomitą jakość dźwięku HD (High Definition), posiadają zaawansowane funkcje telefoniczne i współpracują z większością central IP (m.in. Avaya, Datera). Firma VoIPoint zapewnia w Polsce dwuletnią gwarancję door-to-door na telefony Yealink. Bonusy można wymieniać także na urządzenia takich marek jak Yeastar, HyperMedia, OpenVox oraz Portech.

Możliwa liczba zebranych punktów rabatowych jest nieograniczona. „W trakcie trwania promocji uczestnik może w każdej chwili poprosić o przeliczenie punktów i wymienić je na rabaty” – mówi Tomasz Owczarek, dyrektor handlowy firmy VoIPoint. Program jest skierowany do firm i potrwa co najmniej do 31 grudnia 2011.

Warunkiem przystąpienia do programu jest akceptacja regulaminu oraz przesłanie zgłoszenia na adres handlowy@voipoint.pl. Szczegółowe informacje oraz zasady programu są dostępne pod adresem: www.voipoint.pl/regulamin/voipartner.pdf.


*    *    *    
O firmie VoIPoint
Firma VoIPoint jest największym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej i jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Yealink. Ponadto jest głównym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń VoIP takich marek jak: Yeastar (Centrale IP) oraz HyperMedia (bramy GSM), OpenVox oraz Portech (bramki GSM). Świadczy również usługi outsourcingowe IT oraz dokonuje audytów teleinformatycznych i bezpieczeństwa. Oferowane przez VoIPoint produkty i usługi znajdują szerokie zastosowanie w biznesie, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »