Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Booksy najlepsze źródło informacji na wakacje - ranking salonów w Krakowie

Zdarza się, że podczas urlopu w nowym miejscu potrzebujemy niespodziewanie zrobić się na bóstwo. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie zainstalowanie bezpłatnej aplikacji Booksy na swoim smartfonie.

Booksy pozwala w krótkim czasie i bez stresu namierzyć usługi jakich potrzebujemy nawet w zupełnie nieznanym mieście. Dzięki geo-lokalizacji wskaże najbliższe miejsca z usługami jakie nas najbardziej interesują, i pozwoli zrobić rezerwację bez konieczności kontaktu telefonicznego, przez 24h/7 dni w tygodniu. Dzięki Booksy, w każdym nawet nowym miejscu będziemy mogli wykonać piękny make-up, manicure czy naprawić złamany paznokieć, uczesać się na nieplanowane wielkie wyjście czy po prostu skorzystać z masażu podczas niepogody.

By uniknąć stresu związanego z korzystaniem z usług w nowym miejscu wystarczy skorzystać z zakładki w Booksy pod nazwą INSPIRACJE gdzie biznesy umieszczają zdjęcia własnych prac. Na ich podstawie z reguły trafnie jesteśmy w stanie ocenić standard i styl proponowanych przez dane miejsce fryzur, usług manicure itd. Dodatkowo każdy z podmiotów do którego możemy zapisać się przez Booksy ma w swoim profilu także opinie wystawiane przez klientów, które pozwolą nam się zorientować jakie standardy ma dane miejsce do którego zechcemy się wybrać.

Z Booksy mamy szansę nawet podczas urlopu w nowym miejscu zadbać o siebie, a w przypadku niepogody wybrać się  spontanicznie na zbieg spa, czy masaż. Jeśli zainstalujemy Booksy na telefonie to z pomocą dosłownie kilku kliknięć nawet w środku nocy, będziemy mogli zaplanować wizytę w optymalnym dla siebie czasie. Co ważne nie ma konieczności jej potwierdzania, nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu nawet wtedy, gdy fryzjer smacznie śpi, lub ma ręce pełne roboty. Booksy, także samo przypomni nam o rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić jakie salony w Krakowie cieszą się największym powodzeniem poniżej ranking z czerwca br. Lista najwyżej ocenianych salonów w regionach powstała w oparciu o opinie klientów  i przyznaną liczbę  gwiazdek przez samych użytkowników.

Najwyżej oceniane salony w Krakowie według użytkowników aplikacji Booksy

1.      Barber Lot https://booksy.net/pl-pl/1261_barber-lot_barberzy_8820_krakow

2. Butter CUT „Forum” https://booksy.net/pl-pl/2421_butter-cut-forum_barberzy_8820_krakow?_branch_match_id=263601073256675222

3.      Stylizacja Paznokci Mitery 11 https://booksy.net/pl-pl/1543_stylizacja-paznokci-mitery-11_brwi-i-rzesy_8820_krakow?_branch_match_id=263601073256675222  

4.     Hair Design https://booksy.net/pl-pl/2119_hair-design_fryzjerzy_8820_krakow?_branch_match_id=263601073256675222

 

5.      Mardosz Latyński https://booksy.net/pl-pl/2983_mardosz-latynski_fryzjerzy_8820_krakow?_branch_match_id=263601073256675222

6.      IMAGOnew https://booksy.net/pl-pl/1737_imagonew_brwi-i-rzesy_8820_krakow?_branch_match_id=263601073256675222

        ***

Autorami projektu Booksy są Stefan Batory, Konrad Howard oraz Agnieszka i Tomasz Zembrzyccy. To polska globalna firma, która powstała w 2014r. Booksy m oferuje unikalny model biznesowy. To pełny system SaaSowy, do którego zaprojektowane zostały dwie aplikacje – jedna biznesowa, pozwalająca na zarządzanie  swoim salonem, nawet na odległość i bez recepcjonistki. Druga aplikacja jest dostępna zupełnie bezpłatnie dla klientów, którzy chcą z tych usług korzystać. Klienci korzystający z Booksy mają też możliwość umawiania się przez www i media społecznościowe.  Aplikacja działa na systemach Android i IOS. www.booksy.net

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannaw@bwpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »