Kultura, sztuka » Kultura

BOSKA PLUJKA W STREFIE NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI 2019

BOSKA PLUJKA W STREFIE NESPRESSO PODCZAS  44. FPFF W GDYNI 2019
Zobacz więcej zdjęć »
Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas 44. FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznego latte.

Filiżanka Nespresso może być nie tylko chwilą wyjątkowej przyjemności, ale też niezwykłym doświadczeniem. Codziennie w godzinach 15:00 – 16:00 na gości festiwalu czekały koktajle kawowe inspirowane filmami, w których kawa była bohaterką.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu


Serwowana była m.in. Boska Plujka” - anegdotyczna kawa plujka z filmu „Bogowie”. Wiórki z gorzkiej czekolady w koktajlu nawiązywały do fusów w kawie profesora. Bazą tego koktajlu była mieszanka Fortissio Lungo, ponieważ w czasach PRL czarna kawa stanowiła jeden z deficytowych produktów, więc pijano ją w większej objętości. „Boska Plujka” była odzwierciedleniem charyzmatycznej i wyrazistej osobowości głównego bohatera z której słynął, lecz także siły płynącej z wnętrza.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »