Dom » Budownictwo

BRAAS szkoli handlowców

BRAAS szkoli handlowców
Zobacz więcej zdjęć »
Na kolejne z cyklu szkoleń na temat produktów marki BRAAS firma zaprosiła najlepszych sprzedawców z województw wielkopolskiego oraz lubuskiego.

W berlińskiej fabryce Monier BRAAS zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się  z produkcją znanych na rynku oryginalnych akcesoriów Braas – Wakaflex 2, Figaroll Plus oraz Easy Flash.

Głównym punktem szkolenia, oprócz poznania procesu produkcji taśm kalenicowych oraz taśm do obróbki komina, były zajęcia praktyczne z montażu taśm. Handlowcy mieli okazję sprawdzić się w roli dekarza i pod okiem eksperta samemu zamontować taśmę wokół komina na dachu szkoleniowym. Wakaflex 2 to niezwykle elastyczna i rozciągliwa taśma do obróbki komina marki BRAAS. Dzięki tym właściwościom dekarz może sprawnie, szybko i skutecznie wykonać zlecone prace. Trwałość i odporność na rozerwania zapewnia zatopiona w poliizobutylenie siatka aluminiowa, a za szczelność połączenia  odpowiadają pasy kleju butylowego. Taśma Wakaflex 2 jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Doskonale komponuje się z dachówkami płaskimi oraz profilowanymi i jest objęta 20-letnią gwarancją. O jej właściwościach i łatwym montażu przekonali się uczestnicy szkolenia.

– BRAAS od lat dba o edukację branży budowalnej. Oprócz szkoleń dla handlowców, organizujemy szkolenia dla architektów i oczywiście dla dekarzy. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość produktów, ale także przykładamy bardzo dużą wagę do ich prawidłowego montażu. Daje nam to pewność, że nasi klienci będą mieli pewny dach nad głową przez lata – mówi Marek Podeszwa, Koordynator Działu Technicznego BRAAS.

Berlin to również miasto o dużym potencjale turystycznym, dlatego oprócz fabryki BRAAS uczestnicy szkolenia zobaczyli m. in. Muzeum Techniki, mur Berliński, zegar wodny i Bramę Brandenburską. Oprócz berlińskich atrakcji, organizatorzy zaprosili najlepszych sprzedawców również na wycieczkę do pobliskiego Poczdamu.

Szkolenie odbyło się w dniach 25-26 sierpnia. Wzięło w nim udział 28 handlowców z województwa lubuskiego oraz wielkopolskiego. Organizatorem była firma Monier BRAAS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

trendy_news

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »