Kultura, sztuka » Kultura

BRAINJUICE GROUP PROMUJE PREMIERY BEST FILMU

BRAINJUICE GROUP PROMUJE PREMIERY BEST FILMU
Zobacz więcej zdjęć »
Best Film – polski dystrybutor i producent filmowy – nawiązał współpracę z BrainJuice Group. Agencja jest odpowiedzialna ze realizację kampanii on-line promujących tegoroczne premiery filmowe Best Filmu.

Współpraca Best Film i BrainJuice Group rozpoczęła się w październiku od kampanii promującej film „Kryptonim: Shadow Dancer”. W ramach działań agencja zrealizowała całościową kampanię reklamową, obejmującą stworzenie landing page oraz kampanię w wyszukiwarce Google, sieci partnerskiej Google Display Network, na YouTube oraz Facebooku. Działania obejmowały także współpracę redakcyjną z serwisami internetowymi oraz webPR.

Kolejne wspólnie realizowane projekty będą obejmowały promocję filmów „Sinister” (premiera 23 listopada) i „Siedmiu psychopatów” (premiera 30 listopada). Tym razem kampania on-line zostanie poszerzona o działania niestandardowe.

Za działania związane z serwisami www odpowiada zespół BrainJuice Interactive; kampanię realizuje zespół Web Search Factory, a działania z zakresu webPR – Future PR. Wszystkie zespoły działają w ramach BrainJuice Group.

 

Więcej informacji:

Best Film to istniejący od 1995 roku polski dystrybutor i producent filmowy. Znaczącą część repertuaru filmowego firmy stanowią tytuły europejskie. Wśród kontrahentów Best Filmu są m.in.: Universal Studio, Dreamworks, Miramax, Sony Pictures i wiele innych.

 

Od 1995 roku Best Film dystrybuuje filmy do kin, lokując się w czołówce polskich dystrybutorów. Best Film dystrybuuje nie tylko filmy komercyjne – jest również zaangażowany w promowanie kina ambitnego, o wartościach artystycznych i adresowanego do bardziej wymagającego widza. Firma promuje także najnowsze nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy kinematografii światowej. W jej ramach prezentuje publiczności filmy przeznaczone dla widzów poszukujących czegoś więcej niż tylko łatwej rozrywki, oferowanej przez kino komercyjne.

 

www.bestfilm.pl
---------------------------------

BrainJuice Group skupia agencje wyspecjalizowane usługi w dziedzinie marketingu internetowego. Atutem grupy jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z kilku obszarów e-marketingu jednocześnie w ramach jednej organizacji, przy zachowaniu najwyższego poziomu wiedzy i umiejętności w każdym z tych obszarów.

W skład BrainJuice Group wchodzą:

       BrainJuice Strategy - Konsulting strategiczny

       House of Numbers - Dom badawczo-analityczny

       Web Search Factory - Agencja SEM & SEO

       BrainJuice Interactive - Agencja interaktywna

       Future PR - Agencja Web PR

       SalesMachines - Outsourcing działań sprzedażowych

       Software Focus - zewnętrzny dział IT

 

www.BrainJuice.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FuturePRpl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »