Dom » Wnętrza

Brait – nowe kostki do WC

Brait – nowe kostki do WC
Zobacz więcej zdjęć »
Starczają nawet na 60 spłukań, mają nowoczesną formułę XTRA POWER, gwarantują czystość i świeży, długotrwały zapach. To nowe kostki jednofazowe do WC marki Brait.

 
Nowe, jednofazowe kostki do WC Brait oparte zostały na specjalnej formule XTRA POWER zapewniającej czystość i długotrwały, intensywny zapach. Receptura gwarantuje wysokie właściwości czyszczące kostki oraz ochronę toalety przed uporczywymi osadami. To właśnie skuteczność działania rodzi lojalność ze strony klientów, natomiast do samego zakupu i wypróbowania skłania konkurencyjna cena oraz atrakcyjne opakowanie.

I rzeczywiście, bo nowe kostki do WC Brait to nowoczesny design wyraźnie podkreślający przeznaczenie oraz zastosowane warianty zapachowe. Różowa kostka to aromaty kwiatowe, żółta – cytrynowe, niebieska – morskie, a zielona – leśne. Nowe produkty cechuje też wysoka wydajność – starczają na ok. 60 spłukań.

Dodajmy, że kostka w zestawie z koszyczkiem kosztuje ok. 2,10 zł, za sam zapas (40 g) klient zapłaci ok. 1,20 zł. Produkty Brait dostępne są w znanych sieciach handlowych, sklepach oraz drogeriach. To polska marka należąca do firmy Dramers S.A.
 
http://www.brait.com.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pr-imo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »