Technologie » Komputery

Brakuje energii i informacji? Podłącz Apple przez kabel Delock

Brakuje energii i informacji? Podłącz Apple przez kabel Delock
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli jesteś użytkownikiem urządzeń Apple, z całą pewnością doceniasz ich pełną funkcjonalność. By Twój telefon czy tablet stał się jeszcze wygodniejszy i bardziej niezawodny, warto mieć przy sobie kompatybilny kabel USB.

Urządzenia mobilne Apple, które w ostatnich latach bardzo zyskały na popularności, do transmisji danych czy zasilania wykorzystują 8-pinowe złącze Apple Lightning™. Oznacza to, że gdy zajdzie taka potrzeba, użytkownicy sprzętu z nadgryzionym jabłuszkiem, nie mogą wykorzystać popularnych przewodów micro-USB bez odpowiedniej przejściówki. By w każdej awaryjnej sytuacji móc podładować iPhone’a czy skopiować bardzo ważne pliki z komputera w pracy, warto zaopatrzyć się w dodatkowy, kompatybilny z naszym urządzeniem kabel.

Jednym z takich przewodów jest metrowe łącze wyprodukowane przez Delock. Kabel wyposażony w męskie złącze USB 2.0 w pełni wpisuje się w estetykę urządzeń z iOS’em. Wtyczkę Lightning™ zakończono podświetleniem LED informującym o stanie baterii na podstawie zmian koloru – kiedy akumulator jest w pełni naładowany, „lampka” przełącza się z diody czerwonej na niebieską.

Przewód do transmisji danych USB i zasilania Delock kosztuje około 36 zł.

 

Cechy urządzenia:

- Złącza: USB 2.0 typ A męski, 8-pinowe złącze Apple Lightning™

- Opracowany dla urządzeń: iPhone 6S, 6S Plus, 6, 6 Plus, 5, 5C, 5S, iPad, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad Air 2, iPod nano (7. generacja), iPod touch (5. generacja)

- Wskaźnik LED stanu ładowania

- Złącze w metalowej obudowie

- Kolor: biały

- Długość kabla: ok. 1 m

- Wymagania systemowe: jeden wolny port USB typ A - Zawartość opakowania: Kabel USB do transmisji danych i zasilania, instrukcja obsługiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »