Gospodarka » Żywność

Bratek dobry na…

Bratek dobry na…
Zobacz więcej zdjęć »
… wszystko? Niestety nie znamy magicznego środka, który pozwoliłby zwalczyć wszystkie nasze dolegliwości, jednak szerokie działanie fiołka trójbarwnego (czyli potocznie – bratka) pomoże w walce z zaskakującą ilością wielu problemów.

Bratek to jedna z najcenniejszych roślin leczniczych. W lecznictwie używa się kwitnącego ziela fiołka trójbarwnego, które zawiera przede wszystkim flawonoidy, saponiny, substancje śluzowe, witaminę C i pochodne kwasu salicylowego. Napar z bratka przynosi ukojenie przy problemach reumatycznych, działa leczniczo na drogi moczowe, wzmacnia naczynia krwionośne, łagodzi podrażnienia oczu, ułatwia odchudzanie, obniża ciśnienie krwi, leczy zmiany trądzikowe, goi podrażnienia skóry oraz oczyszcza oskrzela.

Herbatę ziołową BiFix Bratek polecamy osobom w każdym wieku cierpiącym na schorzenia wymienione powyżej. Szczególnie polecana dla osób mających dolegliwości skórne związane z przemianą materii.

BiFix Bratek Herbatka ziołowa ekspresowa

Składniki: ziele fiołka trójbarwnego (Viola tricolor L.).

Opakowanie: 20 x 1,75 g

Sposób parzenia: Jedną saszetkę herbaty zalać wrzątkiem i przykryć. Zaparzać pod przykryciem ok. 5 minut.

 

Cena – ok. 6 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »