Kultura, sztuka » Kultura

Brave Festival 2014 rusza już za tydzień!

Brave Festival 2014 rusza już za tydzień!
Zobacz więcej zdjęć »
Do 3 lipca trwa przedsprzedaż biletów na 10. edycję Brave Festival. Ceny zaczynają się już od 10 zł. Dochód ze sprzedaży biletów jest przeznaczony na wspieranie edukacji tybetańskich dzieci i ochrony ich tożsamości i kultury.

Brave Festival rozpocznie się już 4 lipca. Na festiwalowiczów czeka 14 dni pełnych emocji. Zobaczymy m.in. pokaz niemego filmu „Światło Azji” z muzyką na żywo
w wykonaniu zespołu Divana Ensemble z Radżastanu. Będzie to początek tygodnia Przeglądu Filmowego Brave Festival, w ramach którego zostanie zaprezentowanych 28 filmów traktujących o cielesności, kulturze Indii czy ciekawych zjawiskach społecznych. Wystąpią artyści z całego świata, m.in. choreograf i równocześnie kapłan Voodoo - Koffi Kôkô, Ziya Azazi z Turcji czy zespół Balega z Sumatry Zachodniej, który zaprezentuje muzykę ciała. Będą także wydarzenia plenerowe – spektakl pokazujący jedną
z najstarszych tradycji teatralnych, Mudijettu oraz spotkania z artystami w ramach cyklu Brave Meetings.

 

Już tylko do 3 lipca trwa przedsprzedaż biletów, które można kupić w promocyjnej cenie. Bilety filmowe kosztują 10 zł. Wstęp na większość spektakli to jedyne 30 zł.
– Warto pamiętać, że
kupując bilet na wydarzenia Brave Festival, niesiemy pomoc ubogim i osieroconym dzieciom. Przychód ze sprzedaży biletów przeznaczamy na wspieranie działalności humanitarnej w Tybecie prowadzonej przez międzynarodową organizację charytatywną ROKPA – mówi Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival. ROKPA pomaga ludziom w najuboższych rejonach świata, do których często nie docierają inne organizacje pomocowe. W ubiegłym roku Brave Festival przekazał 111 213 złotych na rzecz tej organizacji. – Dzięki temu tytuł Brave Festival -  Przeciw Wypędzeniom z Kultury nabiera realnego kształtu – mówi Marek Mieleszko.

 

By kupić bilet lub karnet festiwalowy, wystarczy odwiedzić stronę internetową Brave Festival. Bilety dostępne są także w punktach sprzedaży sieci Ticketpro oraz salonach EMPIK.

 

10. edycja Brave Festival „Święte Ciało”, Wrocław, 4-17 lipca.

Ceny biletów w przedsprzedaży

Otwarcie i zamknięcie imprezy: Teatr Polski - 40 zł (parter), 35 zł (I piętro), 25 zł (II piętro)

Wydarzenia specjalne:  Koffi Kôkô, Impart - 40 zł (parter), 30 zł (balkon)

Pozostałe wydarzenia: 30 zł

Bilety filmowe: 10 zł

Karnet główny: 275 zł, liczba karnetów ograniczona

Karnety filmowe: 80 zł (Dolnośląskie Centrum Filmowe, Sala Lalka), 170 zł (Dolnośląskie Centrum Filmowe, Sala Warszawa), liczba karnetów ograniczona

Więcej informacji: www.2014.bravefestival.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »