Dom » Budownictwo

BRICOMAN UŁATWIA ZAKUPY KLIENTOM ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

Sklep Bricoman ułatwił zakup swojego asortymentu klientom z Białorusi. Nabywcy zza wschodniej granicy mogą przeglądać całą ofertę sklepu mieszczącego się w Białej Podlaskiej, dostępną w rosyjskiej wersji językowej na stronie www.bricoman.by.

Biała Podlaska położona jest zaledwie 36 km od granicy z Białorusią, skąd pochodzi wielu klientów sklepu. Udogodnienie w serwisie internetowym zostało wprowadzone z myślą o rozwijaniu dobrosąsiedzkich relacji i działania na rzecz małego ruchu przygranicznego.

Strona www.bricoman.by daje możliwość przejrzenia całej oferty sklepu w Białej Podlaskiej i wcześniejszego przygotowania zakupu. Produkty zamieszczone w katalogu on-line są identyczne z produktami dostępnymi w sklepie. Na stronie internetowej Bricomana w wersji rosyjskojęzycznej można znaleźć opisy produktów wraz
z wagą, ceną i dostępnością. Informacja na temat wagi ułatwia przewiezienie towaru i uzupełnienie dokumentów celnych.

Aby dodatkowo ułatwić zakup asortymentu, Bricoman wkrótce wprowadzi w swoich sklepach rozliczenia Tax Free, które umożliwią zwrot podatku od nabytych materiałów. Co więcej - obsługa sklepu włada językiem rosyjskim, więc międzynarodowi klienci nie będą mieli problemu z porozumieniem się i uzgodnieniem szczegółów zakupu.

 
Więcej informacji:

Bricoman Polska należy do międzynarodowej GROUPE ADEO, która w 2011 roku zatrudniała 66 000 pracowników, w 25 przedsiębiorstwach na całym świecie. Grupa zajmuje czwarte miejsce na świecie i drugie w Europie na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych. Do grupy należą m.in.

  • Leroy Merlin - sieć hipermarketów dekoracyjno-budowlanych
  • Bricoman - sieć sklepów remontowo-budowlanych
  • Bricocenter
  • Aki
  • Weldom
  • DomPro
  • Zodio
  • Kabane

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: http://www.bricoman.pl/, http://www.fachosfera.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FuturePRpl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »