Dom » Wnętrza

Brud ma pozamiatane!

Brud ma pozamiatane!
Zobacz więcej zdjęć »
Brud i kurz pojawiają się w naszym domu zaskakująco często. Na szczęście powstała nowa szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™. Szczotka łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnej „Kaśki” oraz odkurzacza, jednocześnie zyskując przewagę, gdy chodzi o wygodę i szybkość sprzątania!

Nie masz już czasu ani zdrowia do ciągłych manewrów z przewodowym odkurzaczem? Nie uśmiecha ci się schylanie, by podnieść kurz, który wciąż pojawia się w twoim domu? Codziennie mierzysz się z rozsypanym po podłodze piachem lub innym drobnym brudem? Spokojnie, nowoczesna wersja dobrze znanej „Kaśki” – szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™ pomoże ci nie zwariować. I usprawni sprzątanie.

Wygodniejsza niż zmiotka

Dzięki nowoczesnej, obracającej się o 360º głowicy szczotki, którą wyposażono w trzy wałki bezbłędnie zbierające brud, szybko i wygodnie sprzątniesz każdy zakamarek, zręcznie manewrując między nogami stołu i krzeseł. Ergonomiczny uchwyt o regulowanej długości pomoże dotrzeć do miejsc położonych głęboko pod szafą, kanapą i łóżkiem. Brud nie będzie miał się gdzie schować, niezależnie od tego, czy zrobił sobie legowisko na podłodze z drewna lub gresu czy też na miękkim dywanie.

Relaksuj się przy sprzątaniu

Lekka, ważąca mniej niż 1,5 kilograma szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™ jest tak poręczna i wygodna w użyciu, że można nią sprzątać jedną ręką. Została też sprytnie zaprojektowana, tak by nie trzeba było się do niej schylać – do jej uruchamiania i wyłączania użyjesz… stopy, a pojemnik z brudem łatwo opróżnisz bezpośrednio nad koszem, unikając kontaktu z nieczystościami.

Bezprzewodowo – bezproblemowo

Nowa szczotka BLACK+DECKER™ jest bezprzewodowa – co pozwala swobodnie sprzątać bez ryzyka zaplątania się w kable – i może działać do godziny na najwyższych obrotach. Podczas pracy możesz łatwo sprawdzić, czy w przezroczystym pojemniku na nieczystości jest jeszcze miejsce, a po sprzątaniu łatwo naładujesz akumulator w bazie dokującej, która utrzymuje szczotkę w pozycji pionowej. Nowa szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™ jest estetyczna i nie trzeba jej chować przed światem, ale jeśli masz mało miejsca, złożysz ją i łatwo przechowasz w szafie lub za drzwiami w kuchni.
Nowe szczotki akumulatorowe BLACK+DECKER™ przeznaczone są dla:

·         wszystkich ceniących szybkość i wygodę bieżącego sprzątania drobnych zanieczyszczeń,

·         mieszkańców małych domów i mieszkań,

·         rodzin z dziećmi,

·         osób w ciągłym biegu, chcących oszczędzić czas na sprzątaniu,

·         osób starszych oraz z ograniczoną możliwością poruszania się,

·         opiekunów zwierząt domowych.

 

Zalety nowych szczotek BLACK+DECKER™:

·         ergonomiczny uchwyt o regulowanej długości,

·         brak kabli,

·         obrotowa głowica (360 º) z trzema wałkami,

·         do 60 minut ciągłej pracy na baterii – dotyczy modelu PSA215B,

·         proste i bezdotykowe opróżnianie pojemnika z odpadkami,

·         możliwość sprzątania różnych powierzchni: twardych i miękkich,

·         włączanie i wyłączanie stopą,

·         stacja ładująca utrzymująca zamiatarkę w pionowej pozycji.

 

W sprzedaży dostępne są dwa modele szczotki akumulatorowej BLACK+DECKER™:

·         PSA115B-QS / GB, cena ok. 200 zł

·         PSA215B-QS / GB, cena ok. 250 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »