Rozrywka i wypoczynek » Święta

Brygada Żółtych Mikołajów po raz piąty wyrusza do akcji!

Brygada Żółtych Mikołajów po raz piąty wyrusza do akcji!
Zobacz więcej zdjęć »
W okresie Świąt Park Handlowy Auchan Bielany myśli o najmłodszych i najbardziej potrzebujących. Już po raz piąty, wraz z Radiem RAM, organizuje świąteczną akcję charytatywną „Kochajmy się we Wrocławiu”.


W mikołajki, 6 grudnia, rozpocznie się 5. edycja akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”. Podczas dwóch pierwszych weekendów grudnia, od godz. 12.00 do 18.00 na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany będzie odbywać się zbiórka pieniędzy, którą poprowadzi – dobrze już znana z poprzednich edycji – brygada Żółtych Mikołajów. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


„Akcję Kochajmy się we Wrocławiu realizujemy wraz z Radiem RAM już od 5 lat”. - mówi Anna Dolna, Manager Parku Handlowego Auchan Bielany. „Gorąco zachęcam wszystkich Wrocławian i mieszkańców regionu do wsparcia tego wyjątkowego przedsięwzięcia.” – dodaje Anna Dolna. Środki z tegorocznej edycji, organizowanej z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, zostaną przeznaczone na rzecz dzieci z nieuleczalnymi schorzeniami. 


W pierwszy i drugi weekend grudnia na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany stanie RAMchatka, czyli przenośne studio radia RAM. Za każdy złożony datek klienci centrum handlowego będą mogli nagrać życzenia świąteczne, które zostaną wyemitowane na antenie radia w okresie bożonarodzeniowym. W specjalnie przygotowanym punkcie hostessy zapakują nasze prezenty w papier z logo akcji. 


W weekend 6-7 oraz 13-14 grudnia nie zabraknie także wyjątkowych gości. Z uczestnikami akcji spotkają się znani Wrocławianie - aktorzy, muzycy i sportowcy, m.in. medaliści olimpiady w Pekinie. Przez cały czas trwania akcji w Parku Handlowym Auchan Bielany odbywać się będą konkursy i zabawy. Zaplanowano także specjalne atrakcje dla najmłodszych - pokaz wielkich baniek mydlanych, malowanie twarzy, występy wokalnych zespołów dziecięcych, pokazy tańca nowoczesnego, występy cheerleaderek i Grupy break dance oraz pokazy iluzjonistyczne. 

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany 
Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich - centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »