Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Budujemy Polskę z klocków LEGO

Budujemy Polskę z klocków LEGO
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad pół miliona najbardziej znanych klocków świata, olbrzymia mapa Polski i dwa tygodnie wypełnione niesamowitą zabawą, konkursami i kreatywnym tworzeniem.
Tegoroczne ferie zimowe przy Pabianickiej 245 będą niezwykłe! Wspólnie z dziećmi budować będziemy Polskę - z wyobraźnią, pokładami kreatywności i... z klocków LEGO! Takie atrakcje tylko w Porcie Łódź!

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA!
Na czas ferii (11 - 24 lutego) Atrium Portu Łódź (obok sklepu IKEA) zamieni się w prawdziwy plac budowy, w którym do dyspozycji małych konstruktorów będzie ponad pół miliona klocków! Imponująca ilość i zarazem niezwykłe wyzwanie dla wszystkich małych i dużych uczestników zabawy - bowiem z klocków wspólnie budować będziemy mapę Polski! W Atrium Centrum pojawi się wielka makieta mapy naszego kraju, którą wspólnie z dziećmi animatorzy będą zabudowywać klockami LEGO. Mapa przez dwa tygodnie będzie uzupełniana zabytkami, obiektami sportowymi, mostami i charakterystycznymi budowlami, które kojarzą się z naszym krajem. Nie zabraknie oczywiście również elementów przyrody - gór, rzek i parków. A wszystko stworzone zostanie z najbardziej znanych na świecie klocków! Najmłodsi będą też mogli budować konstrukcje własnego pomysłu. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic! Jakie budowle powstaną dzięki niezwykłej fantazji maluchów? Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do wspólnej zabawy pod opieką animatorów, bezpłatnie każdego dnia ferii (z wyjątkiem 17 lutego, kiedy przypada niedziela niehandlowa) w godzinach 11:00 - 19:00.

WEEKENDOWE KONKURSY Z NAGRODAMI
W weekendy Port Łódź przygotował dla dzieci dodatkowo konkursy z nagrodami, do których małych budowniczych zaprosi konferansjer. zostanie podzielona na 6 Wszystkie dzieła zbudowane przez najmłodszych będzie można podziwiać na scenie, a eventowa maskotka - ludzik LEGO wręczy maluchom biorącym udział w konkursach upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Najlepsze budowle z klocków trafią oczywiście na niezwykłą mapę Polski!

WARSZTATY DLA RODZICÓW I PIERWSZE KROKI W ŚWIECIE KLOCKÓW
Na czas ferii Port Łódź przygotował też atrakcje z myślą o najmłodszych dzieciach w wieku do pięciu lat. Obok Atrium stanie specjalny „basen" cały wypełniony klockami LEGO DUPLO - dedykowanymi właśnie maluchom. Będzie to świetna okazja do zabawy z rodzicami i możliwość postawienia swoich pierwszych budowli z klocków! Rodzice i opiekunowie będą mogli wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, podczas których specjaliści opowiedzą, w jaki sposób bawić się z dzieckiem klockami by rozwijać kreatywność i wyobraźnię swojej pociechy, ćwiczyć koordynację ruchową oraz doskonalić umiejętności manualne, intelektualne i społeczne. Prowadzący pokażą także inspirujące ćwiczenia, dzięki którymi maluchy podczas zabawy będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Na ferie z klockami LEGO Port Łódź zaprasza bezpłatnie, od 11 do 24 lutego w godzinach 11:00-19:00 (z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 17 lutego).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
Za 4 dni:
Po słowie #2: Marek Bieńczyk | Księgarnia Empik
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »