Firma » Biura

BUMA Service zmienia oblicze rynku nieruchomości

BUMA Service już od 15 lat świadczy usługi w dziedzinie zarządzania i obsługi nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

BUMA Service już od 15 lat świadczy usługi w dziedzinie zarządzania i obsługi nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Doświadczenie, kreatywność oraz innowacyjność ugruntowały pozycję spółki jako jednego z krakowskich liderów tej branży. Rok 2018 okazał się niezwykle dynamicznym okresem dla BUMA Service.

BUMA Service to doświadczona spółka, która uczestniczy we wszystkich  poziomach zarządzania nieruchomościami. Od zakupu, budowy, poprzez komercjalizację i długofalowe zarządzanie, a nawet sprzedaż nieruchomości. Najwyższy poziom obsługi to efekt wieloletnich praktyk, także na rynku zagranicznym oraz  obsługi zróżnicowanego portfela nieruchomości. W zarządzanych przez BUMA Service projektach najemcami od zawsze były duże korporacje zajmujące często powierzchnie po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych. Indywidualne podejście to klucz do sprawnego zarządzania, dlatego też oferta firmy jest swobodnie dostosowywana to spersonalizowanych wymagań.

 

Wrocławska ofensywa

BUMA Service skutecznie rozwija się nie tylko w Krakowie, ale również we Wrocławiu. Pierwszy z dwóch budynków biurowych kompleksu Cu Office powstającego we wrocławskim Zachodnim Obszarze Biznesu został oddany do użytku z początkiem grudnia. Od tego czasu BUMA Service przejęła zarządzanie nieruchomością. Inwestycja o łącznej powierzchni 23 500 m² jest realizacją projektów mixed-use, których obsługa jest specjalnością spółki.

-To dla nas prestiżowy projekt. Cu Office jest pierwszym zarządzanym przez BUMA Service kompleksem biurowym poza granicami Krakowa, ale zapowiadamy, że to nie koniec. Chcemy działać na szeroką skalę, Wrocław to tylko początek naszej drogi – mówi Maciej Kamiński, wiceprezes spółki BUMA Service.

 

Krakowskie odznaczenia

BUMA Service z pewnością może uznać ten rok za niezwykle udany, nie tylko z powodu obsługi nieruchomości na rynku wrocławskim, ale również w Krakowie. W ostatnim kwartale spółka zaczęła zarządzać aż trzema kolejnymi krakowskimi nieruchomościami: DOT G przy ul. Podole, zespołem budynków biurowych – Wadowicka 3A oraz Tertium Business Park A przy ul. Lublańskiej. Warto zaznaczyć, że BUMA Service zajmuje się nie tylko zarządzaniem operacyjnym, ale także strategicznym tych obiektów. Spółka odpowiada za planowanie ekonomiczne, finansowe czy techniczno-budowlane. Projekt ten jest tworzony w zgodzie z naturą, co idealnie wpisuje się w profil zarządzania BUMA Service oparty na pro-ekologicznych zasadach zgodnych z najnowszymi wskazaniami.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »