Motoryzacja » Samochody

Business Traveller Poland Awards rozdane! AVIS najlepszą wypożyczalnią 2016 roku

Business Traveller Poland Awards rozdane! AVIS najlepszą wypożyczalnią 2016 roku
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz czwarty czytelnicy polskiej edycji miesięcznika Business Traveller Poland i podróżujący biznesmeni przyznali swoje doroczne nagrody.

Wśród tegorocznych zwycięzców znalazła się firma Avis, która zdobyła nagrody w kategoriach: najlepsza wypożyczalnia samochodów w Polsce oraz najlepsza wypożyczalnia samochodów
na świecie.

Dziękuję w imieniu całego zespołu Avis w Polsce. Jest to nagroda, która odzwierciedla codzienny wysiłek naszych pracowników, którzy przez wiele lat swoją pracą, zaangażowaniem i zaufaniem przyczynili się do sukcesu i obecnej pozycji Avis na krajowym i europejskim rynku– mówi Radosław Lesiak, Country Manager.

Uroczyste wręczenie nagród Business Traveller Poland Awards miało miejsce 22 marca 2017 r., w Villi Foksal w Warszawie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele linii lotniczych, polskich lotnisk, wypożyczalni samochodów, reprezentanci marek sprzętów elektronicznych dla biznesu i dużych polskich biur podróży.

Brytyjski Business Traveller powstał w 1976 roku w Londynie. Od wielu lat jego coroczne Gale Business Traveller Awards przyciągają szefów największych firm branży turystycznej, hotelarskiej, motoryzacyjnej. W Polsce miesięcznik ukazuje się od 2009 roku. Nagrody Business Traveller Poland Awards przyznawane są w oparciu o głosy Czytelników. Finaliści zostali wyłonieni we współpracy z Deloitte Advisory, jedną z najlepszych na świecie firm conslultingowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Weber Shandwick

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »