Motoryzacja » Transport

Busy osobowe CityBee ze strefą na Lotnisku Chopina

Operator CityBee, który jako pierwszy w Polsce wprowadził usługę wynajmu 9-osobowych busów na minuty, uruchamia swoją strefę na Lotnisku Chopina.

Operator CityBee, który jako pierwszy w Polsce wprowadził usługę wynajmu 9-osobowych busów na minuty, uruchamia swoją strefę na Lotnisku Chopina. Już od 12 października podróżujący większą grupą mogą wygodnie dojechać do portu lub dostać się stamtąd w wybrane miejsce Toyotą Proace Verso. To kolejny krok CityBee w kierunku stworzenia kompleksowej oferty współdzielonej mobilności dostosowanej do różnych potrzeb.

We wrześniu br. CityBee poszerzyło wachlarz swoich usług o zupełną nowość na polskim rynku carsharingu – 9-osobowe busy. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko i wygodnie poruszać się po mieście większą grupą lub wybierają się ze znajomymi w dłuższą trasę po Polsce. Nowo utworzona strefa CityBee na Lotnisku Chopina to kolejny strategiczny punkt na mapie Warszawy, gdzie użytkownicy będą mogli rozpocząć lub zakończyć podróż. Strefa, w której bezpłatnie będzie można zaparkować busa znajduje się na 7 poziomie parkingu P1, gdzie wjechać należy z poziomu odlotów, natomiast wyjazd jest możliwy z dowolnego poziomu. Nie należy pobierać biletów, weryfikacja pojazdów następuje w procesie automatycznego rozpoznania tablic rejestracyjnych – w razie jakichkolwiek problemów, pomocy udzieli obsługa lotniskowego parkingu.

Polski rynek shared mobility wciąż się rozwija, a zwolennicy wynajmu pojazdów na minuty mają coraz większy apetyt na nowe rozwiązania. Nieprzerwanie zastanawiamy się, jakie udogodnienia wprowadzić, aby nasza usługa była jak najbardziej dostępna, a korzystanie z niej – jak najprostsze. Jako pierwszy operator w Polsce poszerzyliśmy naszą flotę o busy osobowe. Lądujący w Warszawie będą teraz mogli od razu przesiąść się do wysokiej klasy Toyoty, bez oczekiwania na środek transportu i bez martwienia się o opłaty parkingowe. Nowa strefa to również duże ułatwienie dla poszukujących praktycznego transferu na lotnisko dla większej grupy– komentuje Cezary Dudek, Communications Manager CityBee Polska.

Podobnie jak w przypadku charakterystycznych biało-pomarańczowych aut dostawczych, przejazd busem CityBee nie musi zakończyć się w stolicy. Obowiązują zasady „free floatingu”, które przewidują podróż samochodem do innego miasta, gdzie dostępne są auta 9-osobowe CityBee i zwrócenie tam pojazdu bez dodatkowych kosztów. Strefy parkowania busów należących do operatora znajdują się w najważniejszych punktach Warszawy i Trójmiasta, a ich liczba stale rośnie.

Nowe Toyoty Proace Verso zapewniają komfort jazdy i są wyposażone w pojemny bagażnik pozwalający przewozić bagaże wszystkich pasażerów. Posiadają szereg funkcjonalności, takich jak kamera cofania i czynniki ruchu, klimatyzacja czy dotykowy ekran w kontroli środkowej. 

Proces wynajmu następuje przez intuicyjną aplikację mobilną, która po włączeniu lokalizuje najbliższe pojazdy. Busy osobowe można rezerwować na dłuższy okres, a koszt takiej opcji jest zgodny z przejrzystym cennikiem.  Co najważniejsze, paliwo, ubezpieczenie, parking oraz inne koszty techniczne są już wliczone w cenę.

Aplikacja CityBee jest dostępna w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MZgierun

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »