Technologie » Internet

Być w dwóch miejscach na raz – Belkin NetCam HD

Być w dwóch miejscach na raz – Belkin NetCam HD
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki Belkin NetCam HD możesz zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich używając smartfonu lub tabletu. Nie musisz się już martwić, gdy zostawiasz dzieci same w domu - urządzenie pozwala na bieżąco obserwować, co się w nim dzieje pod Twoją nieobecność.

To trochę tak, jakby się było w dwóch miejscach na raz. Gdy Twoje dzieci zostają bez opieki w domu, nie musisz się już zastanawiać, czy wszystko u nich w porządku, możesz to w każdej chwili sprawdzić, wystarczy, że Twój telefon lub tablet będzie połączony z Internetem. Po uruchomieniu specjalnej aplikacji, będziesz mógł zobaczyć na ekranie telefonu, co dzieje się w Twoim domu, co więcej tę relację na żywo obejrzysz w jakości 720p HD. 

W konstrukcji kamery zastosowano szerokokątne soczewki, które są idealne do monitorowania pomieszczeń o dużym metrażu. Projektując urządzenie zastosowano zaawansowaną technologię, która pozwala na obserwowanie pomieszczenia po zmroku lub w przygaszonym świetle - kamera Belkin NetCam HD może być zatem świetnym rozwiązaniem dla rodziców niemowlęcia. 

NetCam posiada także funkcję nagrywania udźwiękowionego obrazu - pozwala uchwycić wyjątkowe chwile i zapisać je na Twoim urządzeniu mobilnym, nawet gdy nie ma Cię w miejscu wydarzeń. Możesz zdalnie nagrywać filmy i odtwarzać je w dowolnym momencie. W ramach aplikacji dostępna jest także funkcja alertów. Po jej włączeniu, otrzymasz informacje sms-em lub mailem, za każdym razem, gdy w monitorowanym pomieszczeniu zarejestrowany zostanie ruch.

Zainstalowanie kamery NetCam jest bardzo proste, możesz zapomnieć o płytach instalacyjnych, do skonfigurowania urządzenia wystarczy smartfon lub tablet. Jedyne co musisz zrobić, by uruchomić kamerę, to ściągnąć aplikację, ona krok po kroku pokaże Ci jak włączyć urządzenie.

Kamera NetCam jest kompatybilna z systemami: iOS 4.2 lub wyższy na urządzeniach: iPod touch, iPhone oraz iPad, a także urządzeniami z systemem Android  w wersji 2.2 lub wyższej. W monitorowanym pomieszczeniu wymagane jest router z Wi-Fi. W Polsce pojawi się w sprzedaży w lipcu tego roku.

Belkin - to wielokrotnie nagradzana firma inspirowana przez ludzi. Posiada ponad 200 patentów i wciąż nie ustaje w kreowaniu i tworzeniu produktów, mających na celu polepszać i ułatwiać życie ludziom. W swojej ofercie Belkin posiada szeroki wachlarz akcesoriów do tabletów, smartfonów i notebooków. Założona w 1983 roku innowacyjna firma zatrudnia ponad  1200 pracowników w 37 krajach. Jej siedziba mieści się w Playa Vista w Kalifornii.
Więcej informacji o marce Belkin znajduje się na stronie Belkin.com, na Facebooku: http://www.facebook.com/Belkin.UK i na Twitterze: http://twitter.com/Belkin_UK

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »