Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bytom jakiego nie znacie

Bytom jakiego nie znacie
Zobacz więcej zdjęć »
Bytom po zmroku nabiera zupełnie innych barw. Znane zakątki miasta uchwycone w nocnej scenerii odsłaniają przed nami zupełnie inne oblicze. To właśnie je starali się ująć w kadrach swoich fotografii Magdalena Kuc i Dawid Pospieszczyk. Efekty ich pracy możemy podziwiać w Galerii na Poziomie w Agorze

Czy macie swoje ulubione miejsce w Bytomiu? Co jest najbardziej charakterystycznym elementem architektury? Urząd Miasta? Lew? A może coś jeszcze? Dwoje młodych fotografów postanowiło udać się w nocną podróż ulicami miasta i pokazać Bytom, jakiego nie znacie.

Zależało nam na pokazaniu uroków miasta z zupełnie nowej perspektywy. Sztuką jest przedstawić znane miejsca w nieodkryty do tej pory sposób. Wydaje nam się, że efekty naszej pracy wywołają zachwyt na wielu twarzach – mówi Magdalena Kuc, współautorka wystawy.

Zdjęcia powstawały w czasie wieczornych spacerów zespołu. – Przygotowując wystawę najważniejsze było dla nas znalezienie idealnej perspektywy i momentu do wykonania zdjęcia, by uzyskać niepowtarzalny efekt. Bytom jest pięknym miastem. Mamy nadzieję, że dzięki naszym fotografiom, wiele osób odkryje jego uroki na nowo – dodaje Magdalena Kuc.

- Gdy zobaczyliśmy zdjęcia Magdaleny i Dawida, byliśmy zdecydowani, że warto pokazać je w Galerii na Poziomie, w której często staramy się promować pracę młodych, bytomskich artystów i fotografów. Teraz mamy okazję podziwiać nasze miasto na blisko 30 unikatowych zdjęciach, które zaskakują swoją formą i pomysłowością. Warto odwiedzić naszą galerię i udać się na bardzo nietypowy spacer – mówi Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom.

Wernisaż wystawy ”Bytom Nocą – Miasto jakiego nie znacie” odbędzie się w środę, 7 maja o godz. 18.00. Wystawa można oglądać do 3 czerwca 2014 r. w Galerii na Poziomie w Agorze Bytom. Przyjdź i zobacz Bytom z zupełnie nowej perspektywy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »