Firma » Biznes

C&A otwiera w Bonarce sklep w nowej koncepcji

C&A świętuje ponowne otwarcie swojego sklepu w krakowskiej Bonarce. Już od czwartku (30 sierpnia) prezentuje się klientom w nowym miejscu i zupełnie nowej koncepcji.

Jednym z jej najważniejszych elementów jest intuicyjny system prowadzenia klienta: od modowej ekspozycji na manekinach w przestrzeni przy wejściu do innych kluczowych punktów, takich jak nowo zaprojektowane przymierzalnie, kluczowe działy z ubraniami z linii Jeans, Basics czy Bielizna, aż do linii kas.

Zachęcające witryny, innowacyjna i inspirująca ekspozycja oraz nowy sposób zagospodarowania przestrzeni: to kolejne z nowości, które powitają gości.

W odnowionym sklepie C&A stawia na otwartą formę oraz atrakcyjną prezentację produktów. Nowatorska jest również koncepcja oświetlenia, która nie tylko sprawi, że produkty będą efektowniej wyeksponowane, ale również pomoże oszczędzać energię dzięki innowacyjnej technologii LED.

Z okazji ponownego otwarcia C&A przygotowało dla klientów promocję: rabat 20% na wszystkie produkty dostępne w sklepie. Będzie ona obowiązywać od 30 sierpnia do 2 września. Ponadto 100 pierwszych klientów otrzyma w prezencie kartę podarunkową C&A o wartości 50 złotych.

Modernizacja sklepu marki C&A to część zmian, które dokonują się w Bonarce. Metamorfozę, czasem idącą w parze z relokacją,  przechodzą bowiem także sklepy innych najemców tego krakowskiego centrum. Niedawno zakończone lub aktualnie prowadzone prace modernizacyjne obejmują powierzchnię ok. 5 500 m kw.

BONARKA CITY CENTER I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »