Firma » Biura

C-Store – wygodny sklep w Twoim biurze

C-Store – wygodny sklep w Twoim biurze
Zobacz więcej zdjęć »
Sodexo Polska On-site Services, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości, otworzył pierwszy sklep typu convenience pod marką C-Store by Sodexo. Pierwsza placówka została uruchomiona z początkiem grudnia na terenie Oxygen Park przy ul. Jutrzenki 137 w Warszawie.
C-Store by Sodexo to nowa na polskim rynku marka sklepów typu convenience, czyli punktów handlowych zlokalizowanych m.in. na terenach kompleksów biurowych, oferujących artykuły pierwszej potrzeby oraz produkty najczęściej kupowane przez konsumentów. W sklepie można znaleźć: napoje, artykuły spożywcze i przemysłowe, chemię gospodarczą, kosmetyki, produkty paramedyczne oraz świeże pieczywo i wędliny. Ponadto, możliwe jest doładowanie telefonu, skorzystanie z kolektury LOTTO, a także zakup biletów komunikacji miejskiej, prasy i papierosów.

                                                        

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Stworzyliśmy C-Store by Sodexo, żeby odpowiedzieć na potrzeby zapracowanych ludzi. Nie przypadkowo też, pierwszy C-Store powstał w miejscu, gdzie sami mamy swoje biuro. Testowaliśmy ten koncept i wierzymy w jego sukces. Dlaczego? Celem funkcjonowania tego sklepu jest poprawa komfortu pracy i ułatwienie życia pracowników spędzających w biurze większość swojego dnia. Takie drobne rzeczy składają się na polepszenie jakości życia, która jest jednym z kluczowych filarów działania Sodexo. – powiedział Yann Gontard, Dyrektor Generalny Sodexo Polska On-site Services.

 

Pierwszy sklep C-Store by Sodexo w Polsce na terenie kompleksu biurowego Oxygen Park, znajdującego się przy ul. Jutrzenki 137 w Warszawie, będzie otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 20:00. Poza bogatym asortymentem najpopularniejszych produktów codziennej potrzeby, zapracowani klienci znajdą tu także świeże przekąski m.in. wrapy, bajgle i kanapki przyrządzone z kilku rodzajów pieczywa, w różnych wersjach smakowych, sałatki oraz orzeźwiające koktajle owocowe i warzywne. Co ważne, w C-Store by Sodexo wszystkie przekąski oraz desery, będą na bieżąco przygotowywane i dostarczane z znajdującej się na terenie kompleksu biurowego Oxygen Park restauracji CHILLI Bistro by Sodexo, uznanej za najlepszą stołówkę pracowniczą w Polsce w konkursie Food Business Awards 2014.

 

C-Store by Sodexo przy ul. Jutrzenki w Warszawie to pierwszy sklep tej marki w Polsce, ale koncept „wygodnych sklepów” jest doskonale znany i efektywnie rozwijany przez Sodexo  w m.in. Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

 

 

O Sodexo

Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług podnoszących Jakość Codziennego Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych (Sodexo Benefits and Rewards Services) obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

contrust

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »