Technologie » Komputery

C.T.R.L.i – przejmij kontrolę z Mad Catzem i Apple

C.T.R.L.i – przejmij kontrolę z Mad Catzem i Apple
Zobacz więcej zdjęć »
Tak zwane „inteligentne telewizory” już od kilku lat przenoszą rodzinną rozrywkę w zupełnie inny wymiar. By w pełni cieszyć się z funkcjonalności sprzętu, konieczny jest dobry, kompatybilny z urządzeniami mobilnymi kontroler.

Apple TV to nie tylko zwykłe urządzenie mogące poszerzyć telewizor o funkcjonalność przeciętnego smartfona. Tak jak audiofilów z pewnością zachwyci nieograniczony dostęp do muzyki za pośrednictwem iTunes, fanów dobrego kina – inteligentna „wypożyczalnia” filmów z obsługą głosową, tak Apple TV jest świetną propozycją również dla graczy. Wśród gier dostępnych już teraz za pośrednictwem App Store, można znaleźć nie tylko klasyki takie jak Guitar Hero czy Raynman Adventures, ale również całą masę tytułów ekskluzywnych, w które nie zagramy na żadnej innej platformie.

By móc w pełni cieszyć się z gamingowych możliwości Apple TV nowej generacji, warto zainwestować w dobry kontroler MFi. By nie szukać zbyt daleko warto zwrócić uwagę na pada, który został doceniony na niemalże wszystkich tegorocznych targach związanych z branżą gier – Mad Catzowego C.T.R.L.i. Ten wysokiej klasy kontroler kompatybilny jest z wszystkimi urządzeniami mobilnymi, którego funkcjonalności mogłaby pozazdrościć mu większość padów konsolowych i pecetowych dostępnych na rynku.

Produkt Mad Catza, poza przyciskami niezwykle czułymi na dotyk, dwoma gałkami analogowymi, triggerami i górnymi przyciskami, posiada niezwykle ergonomiczny design, dzięki któremu gra na urządzeniach mobilnych może być nawet wygodniejsza niż na konsoli.
Graczom preferującym rozgrywki w towarzystwie rodziny i przyjaciół z pewnością spodoba się LED-owy licznik informujący o hierarchii padów.

Mad Catz zdaje sobie jednak sprawę z tego, że wielu graczy preferuje rozgrywkę w pełni mobilną i zamiast „inteligentnej telewizji” wybiorą smartfona czy tablet. Właśnie dla nich przygotowano mniejszą wersję prestiżowego pada – Micro C.T.R.L.i, który dzięki o 20% mniejszym wymiarom z pewnością zmieści się do plecaka czy większej kieszeni.

Niezależnie od tego, czy preferuje się chwile spędzone wspólnie z rodziną, czy przyjaciółmi za pośrednictwem Apple TV, czy rozgrywkę w drodze do pracy na iPadzie, C.T.R.L.i z pewnością urozmaici te chwile... Tym bardziej, że obaj producenci zapowiadają poszerzenie oferty 800 gier kompatybilnych z kontrolerami Mfi o kolejne tytuły.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »