Dom » Budownictwo

CADIZOWY zawrót głowy!

Od lat naukowcy pochylają się nad tematem znaczenia barw w pomieszczeniach.

Wpływ kolorów na psychikę człowieka potwierdzają tak najnowsze badania, jak i starożytne filozofie sprzed kilku tysięcy lat… Nie jest obojętne jakimi kolorami się otaczamy, gdyż każdy z nich ma inne właściwości i inaczej na nas wpływa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Nowoczesne wnętrza są raczej dość ubogie w kolory. Ład i sterylny minimalizm zapewnia jedna dominująca barwa, najczęściej jasna, by pomieszczenie wydało się bardziej przestronne niż jest w rzeczywistości. Kolory w salonie zwykle znajdują zastosowanie w bardziej klasycznych wnętrzach czy tych urządzonych w stylu vintage. Ale i nowoczesny salon może być wykończony w jednym kolorze, chociażby poprzez pomalowanie jednej ściany bądź wybranie ostrych, kontrastujących z minimalistycznym ładem dodatków i dekoracji.

Najnowszym, a jednocześnie ponadczasowym trendem kolorystycznym w aranżacjach wnętrz są projekty w kolorach pastelowych. Na ich czołówkę ostatnimi laty wybija się między innymi kolor, który projektanci światowego producenta płyt HPL, firmy PFLEIDERER, nazwali CADIZ. W bogatej ofercie firmy, dostępnej w hurtowniach Drew-Trans II w kilku lokalizacjach w kraju, znajdziemy praktycznie wszystkie nowoczesne kolory płyty HPL, z których powstają elementy w meblach kuchennych, ścianki przyblatowe, podwieszane sufity, ścianki działowe..., a CADIZ cieszy się wśród nich szczególną zauważalnością. - Coraz więcej klientów pyta i kupuje tego typu płyty – mówi Adam Szort z firmy Drew-Trans II. - Są to z pewnością osoby bardziej odważne, które nie boją się nowości. Wiedzą, że jest to gwarancja do sukcesu, czyli np. częstych zapytań ze strony rodziny, przyjaciół i sąsiadów skąd też pozyskali tak oryginalny kolor swoich szafek, mebli czy wykończenia.

CADIZ - barwa pochodna zieleni, coś pomiędzy intensywnością oliwki, a świeżością mięty. Z pewnością oryginalna, nie tylko z nazwy. Zresztą cała paleta, z której pochodzi CADIZ, czyli Over The Rainbow, czyli Barwy tęczy - od Pfleiderera jest chromatyczna i pokazuje spektrum dekorów w kolorach jednobarwnych pasteli i  odcieni taupe a także jednobarwnych kolorów intensywnych, w równomiernej gradacji. Salon w zieleni jest spokojny i bardzo naturalny. Idealnie komponuje się z drewnem na podłodze i dodatkami w kolorach ziemi. Pomaga nam odpocząć.

Tworząc radosny klimat wystroju wnętrza mamy gwarancję, że dzięki niemu miejsce to z pewnością stanie się przytulne i będzie pozytywnie wpływać na odbiorcę. Wybierając ten produkt jesteś w stanie stworzyć swój wymarzony projekt. Kolor CADIZ można różnorodnie łączyć, zarówno z bielą czy szarością podkreślając magię tego koloru, jak i z czernią, brązami czy grafitem. Tak czy owak nadajemy naszemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Ten odcień z pewnością na długo zagości w naszym otoczeniu, czarując swoją oryginalnością nas, gości czy pracowników.

Płyta HPL w kolorze CADIZ może występować w wersji z połyskiem lub też matowej, z różnorodną strukturą. W Drew-Trans II kupisz ją praktycznie od ręki, dostępność już od 14 dni, mogąc jednocześnie skorzystać ze wszelkich oferowanych przez firmę usług: przycięcie, frezowanie, oklejanie. Odbierasz praktycznie gotowy produkt najwyższej jakości w nowoczesnej kolorystyce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »