Motoryzacja » Samochody

Cała Polska zdaje test na prawo jazdy jeszcze raz! Sprawdź się w ogólnopolskiej akcji Motointegrator

Cała Polska zdaje test na prawo jazdy jeszcze raz! Sprawdź się w ogólnopolskiej akcji Motointegrator
Zobacz więcej zdjęć »
Egzamin na prawo jazdy zdawałeś wczoraj, lata temu, a może dopiero masz to w planach? Wydaje Ci się, że jesteś mistrzem kierownicy?

Masz za sobą kilka albo kilkanaście lat jazdy, tysiące pokonanych kilometrów, a o przepisach wiesz absolutnie wszystko? Weź udział w ogólnopolskiej akcji Motointegratora, zweryfikuj swoją wiedzę i sprawdź, czy dziś egzamin zdałbyś bez problemu.  

W 2015 roku zmieniły się zasady egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Nowy formuła okazała się dużo trudniejsza dla przyszłych kierowców. Mimo że od czasu jego wprowadzenia minęło już ponad pół roku, średnia zdawalność tylko teoretycznego egzaminu w Warszawie w sierpniu wyniosła zaledwie 44%[1].

Ile osób podchodzących do tekstu jeszcze raz, zaliczyłoby go z pozytywnym wynikiem? Motointegrator organizuje ogólnopolską akcję i sprawdza, jak doświadczeni kierowcy poradzą sobie z egzaminem dziś. 

7 zakrętów w drodze do sukcesu

Jak możesz wziąć udział w akcji? Wystarczy wejść na stronę Motointegratora i wypełnić krótki, 5-minutowy test składający się z 7 pytań. Pytania przypominają te, z którymi każdy kursant spotyka się na egzaminie teoretycznym. Akcja potrwa przez 3 tygodnie, a wyniki ogólnopolskiego testu zostaną ogłoszone na stronie organizatora.  Czy Polacy poradzą sobie w teorii tak samo, jak w praktyce?

Test znajdziesz na stronie:

www.motointegrator.pl/poradnik/prawojazdy/

Szerokiej drogi![1] Dane WORD Warszawa, 21.08.2015Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Motointegrator PR

Komentarze (1)

  • avatar
    ~kt 2015-09-14 22:33:18

    strona z testem nie działa


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »