Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Całkiem nowy portal dla rodziców

Wiadomość o ciąży wywołuje skrajne emocje. Jeśli para starała się o dziecko, gdy na teście pojawią się magiczne dwie kreski, poczuciu satysfakcji i radości towarzyszy strach i niepokój. Pojawiają się myśli, jak to będzie, czy sobie poradzimy, jak poukładamy nasze dotychczasowe życie.

Jest to tym trudniejsze, im bardziej sobie człowiek uświadamia, że cała dotychczasowa codzienność zostanie wywrócona do góry nogami. Już przecież psychologowie zwracają uwagę na to, że mało kto lubi zmiany...

A urodzenie dziecka to rewolucja potężna i w jednym momencie obejmująca wszystkie aspekty życia: zaczynając od wyglądu, poprzez samopoczucie, ilość obowiązków, a kończąc na jakości snu. Mając tego świadomość, tworzymy stronę dla rodziców, która pomaga przetrwać im wszelkie trudności związane z rodzicielstwem oraz uzmysławia, jak wiele pięknych i niepowtarzalnych momentów przeżywają każdego dnia.

Sosrodzice.pl to pierwszy portal tworzony przez młode mamy przy udziale ekspertów, wyłaniający rodzicielskie hity oraz kity, recenzujący produkty oraz miejsca przyjazne rodzicom. Na portalu udostępniony jest kalendarz ciąży wraz z pamiętnikiem oraz kalendarz rozwoju dziecka. W każdym tygodniu publikujemy również listę artykułów po promocyjnej cenie dostępnych dla rodziców i ich dzieci. Nie boimy się także publikować rzetelnych recenzji książek oraz podejmować trudnych tematów. Zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sosrodzice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »