Rozrywka i wypoczynek » Sport

Całodzienny pomiar tętna oraz monitorowanie wszelkiej aktywności – poznaj Mio Slice

Całodzienny pomiar tętna oraz monitorowanie wszelkiej aktywności – poznaj Mio Slice
Zobacz więcej zdjęć »
Mio SLICE to rewolucyjny zegarek fitness, który został zaprojektowany w oparciu o wyniki wieloletnich badań HUNT Health Study przeprowadzanych na Norweskim Uniwersytecie Nauki i Technologii.

Wykorzystuje on zaawansowany, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze algorytm PAI™ (Personal Activity Intelligence), który analizuje naszą całodzienną aktywność fizyczną z użyciem bardzo dokładnego czujnika pulsu (w tym tętna spoczynkowego) oraz wbudowanych sensorów ruchu.

 

PAI™ interpretuje wyniki za Ciebie podając jeden czytelny rezultat końcowy, uwzględniając przy tym m.in. pracę Twojego serca. Co ważne - PAI działa zarówno w trakcie każdej aktywności ruchowej, jak i podczas wykonywania zajęć niezwiązanych z typowym wysiłkiem sportowym, takich jak yoga, a nawet prace w ogrodzie czy zabawa z dziećmi.

Z PAI™, Twój cel jest prosty: utrzymać wynik powyżej 100. Niezależnie od Twojej kondycji, PAI analizuje Twój wiek, płeć, tętno i daje Ci spersonalizowany wynik aktywności, pokazujący co musisz zrobić do osiągnięcia celu – prosta, a zarazem bardzo skuteczna metoda na zachowanie optymalnego stanu zdrowia - wydłużając tym samym długość życia i redukując ryzyko występowania chorób.

 

Dodatkowe funkcje przydatne na co dzień

Ciągła analiza i interpretacja wyników to nie wszystko co potrafi Mio Slice - na co dzień to również bardzo praktyczne urządzenie, które spełnia kilka innych przydatnych funkcji, takich jak:

 

  •         monitorowanie snu – automatyczne sprawdzenie i analiza ilości i jakości naszego snu
  •        powiadomienia ze smartfona – odbieranie powiadomień o przychodzących połączeniach lub wiadomościach SMS, przydatne np. podczas uprawiania wszelkich aktywności fizycznych, gdy nie mamy pod ręką naszego telefonu
  •        pomiar tętna - zawsze precyzyjny wynik dzięki zaawansowanemu czujnikowi z sensorem optycznym
  •        monitorowanie każdej aktywności fizycznej – rejestrowanie kroków, spalonych kalorii czy przebytego dystansu
  •        wodoodporność – urządzenie można bez problemu używać  do głębokości 30 m

 

 

 

Wygodna i darmowa aplikacja

Dzięki bezpłatnej aplikacji Mio PAI na systemy iOS oraz Android bez problemu sprawdzisz swój aktualny stan punktów PAI, przeanalizujesz w jakim okresie zdobyłeś ich najwięcej oraz sprawdzisz inne swoje aktywności w tym: ilość przebytych kroków, dystans czy dane dotyczące snu.

Wszystkie te informacje przedstawione są w przejrzysty sposób za pomocą czytelnych wykresów i diagramów, które pozwalają na błyskawiczną analizę i łatwą interpretację danych.

Mio Slice oprócz zaawansowanej technologii to na co dzień również bardzo stylowy i estetyczny zegarek na rękę, dostępny w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych.

Produkt dostępny jest w dobrych sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju. Sugerowana cena detaliczna wynosi 599 zł. Dystrybucja w Polsce: FORCETOP Sp. z o.o. – https://B2Btrade.eu

Więcej informacji na dedykowanej stronie internetowej – http://trenujzMIO.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

forcetop

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »