Społeczeństwo » Społeczeństwo

Calypso Fitness nowym najemcą w Silesia City Center

Już 6 lipca do grona najemców Silesia City Center dołączy lider rynku fitness w Polsce.

Klub Calypso Fitness o powierzchni prawie 2200 mkw. wyposażony zostanie w klimatyzowaną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie, salę do Power Bike oraz strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play. Będzie to największy obiekt marki na Śląsku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Silesia City Center stawia na nieustanny rozwój – do grona najemców dołączy Calypso Fitness. Wielowymiarowość centrum handlowego odpowiada na potrzeby rynku i my staramy się je zapewnić. Cieszymy się, że lider rynku fitness w Polsce powiększy część rozrywkową naszego Centrum, z której nasi klienci chętnie korzystają. Oprócz kina czy szkoły tańca teraz będą mogli zadbać o kondycję fizyczną na dużej powierzchni i wysokiej jakości sprzętach – mówi Iwona Mroczek dyrektor Silesia City Center.

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizację celów treningowych klubowiczów. Oprócz nowoczesnego sprzętu, mogą oni korzystać z opieki doświadczonych trenerów, otrzymać indywidualny plan treningowy oraz nielimitowany dostęp do  kompleksowych pomiarów komponentów ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita. 

W klubie – oprócz rozbudowanej strefy cardio i wolnych ciężarów – do dyspozycji klientów będzie sala do zajęć Power Bike. Dodatkowo każdy będzie mógł skorzystać z porad doświadczonych trenerów, a po treningu zregenerować swoje siły w saunie. Na siłownię będą mogli przychodzić również rodzice ze swoimi pociechami, ponieważ na terenie klubu powstanie kącik zabaw dla dzieci, w którym najmłodsi będą mogli bawić się pod okiem animatorów, gdy ich rodzice będą na treningu. W ramach oferty przedsprzedażowej nowi klubowicze otrzymają dodatkowe miesiące treningów, prywatną opiekę medyczną oraz torbę treningową.

 

Klub będzie do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.

 

Więcej informacji udziela:

 Iwona Mroczek

 Dyrektor Silesia City Center

 ul. Chorzowska 109a

 40-101 Katowice

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »