Kultura, sztuka » Kultura

CAPUCCINO U TIFFANY’EGO W STREFIE NESPRESSO FPFF W GDYNI 2019

CAPUCCINO U TIFFANY’EGO W STREFIE NESPRESSO FPFF W GDYNI 2019
Zobacz więcej zdjęć »
Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznego latte.

Filiżanka Nespresso może być nie tylko chwilą wyjątkowej przyjemności, ale też niezwykłym doświadczeniem. Codziennie w godzinach 15:00 – 16:00 na gości festiwalu czekały koktajle kawowe inspirowane filmami, w których kawa była bohaterką.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguMarka zaprosiła m.in. na „Cappuccino u Tiffany’ego”, które nawiązywało do pierwszej sceny kultowego filmu „Śniadanie u Tiffany’ego”. Akcenty w postaci jadalnych płatków róż symbolizowały nowojorską estetykę, przepych i luksus, którymi tak lubiła otaczać się Holly. Cappuccino z gęstą mleczną pianką, uchodzące za najbardziej kobiecy napój kawowy, można niewątpliwie powiązać z delikatnością i subtelnością głównej bohaterki. Do przepisu została wybrana kawa Livanto. Łącząc się z mlekiem w klasyczne bardzo słodkie cappuccino z karmelowym posmakiem, odzwierciedlało prawdziwe „dolce vita”, o którym marzyła Holly, a jego kremowość dodatkowo rozpieszczała zmysły.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »