Dom » Budownictwo

Cariva - stylowy osprzęt dla domu

Cariva - stylowy osprzęt dla domu
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Legrand dostosowując się do potrzeb klientów oraz ich rosnących oczekiwań tworzy coraz więcej kolekcji sprzętu umożliwiającego dostęp do instalacji elektrycznej oraz sprawne działanie urządzeń.

Cariva to linia produktów wybierana przez instalatorów na całym świecie, jak i kupowana do domów. Zawiera ona wiele modeli urządzeń do podłączania i sterowania.

Legrand Cariva jest oferowana w dwóch kolorach plakietek - białym i kremowym oraz 5 ramek - białym, kremowym, aluminiowym, złotym i beżowym. Taki wybór już na samym początku nasuwa na myśl nieskończoną ilość aranżacji z użyciem produktów Cariva. Sprawdzą się one doskonale w każdym rodzaju pomieszczenia oraz wielu stylach ich urządzenia. Legrand Cariva to kolekcja stworzona z dbałością o estetykę domu czy mieszkania, biura, firmy, restauracji lub hotelu. Tak naprawdę pasuje wszędzie i sprawdzi się jako ozdoba gdziekolwiek ją zastosujemy.
Cariva to sprzęty to sterowania oświetleniem, roletami, gniazda zasilające, telefoniczne, telewizyjne, RJ45 oraz ramki i akcesoria używane do ich instalacji oraz nadania niebanalnego wyglądu. Firma Legrand oferuje do sterowania oświetleniem łączniki standardowe, przyciski, ściemniacze i łączniki hotelowe. W dziale sterowania roletami znajdują się przyciski i łączniki umożliwiające płynne zmienianie ich położenia. Gniazda wszelkiego typu służą z kolei do podłączenia telefonu, telewizji, laptopów, jak i sprzętu teleinformatycznego.
Przydatne akcesoria do montażu tych produktów to maskownice, puszki natynkowe, klawisze specjalne oraz ramki we wszystkich kolorach oferowanych przez linię Legrand Cariva.

Marka podąża za najnowszymi trendami, stara się zaspokajać zapotrzebowanie na niezawodny sprzęt elektrotechniczny, jak i akcesoria do jego łatwego montażu i estetycznego wyglądu. Legrand poszerza stale asortyment produktów oraz stara się oferować atrakcyjne warianty kolorów. Korzysta z niego wiele firm zajmujących się fachową instalacją urządzeń, a także klienci indywidualni, którzy ufają jej zapewnieniom o niezawodnym oraz trwałym sprzęcie. Posiada on niezbędne certyfikaty, by był dopuszczony do produkcji i sprzedaży. Jednym z nich jest deklaracja zgodności CE.

Legrand to marka działająca na rynku polskim od 1996 roku. Oferuje ona szeroki wybór osprzętu elektroinstalacyjnego, rozdzielnic, szaf i obudow elektrycznych, listew i kanałów kablowych do prowadzenia instalacji, a także automatykę domową, wideodomofony, transformatory, okablowanie i systemy zasilania gwarantowanego UPS.

Więcej informacji na stronie dystrybutora: http://tech-elektro.pl/pl/dom_osprzet-wlaczniki-gniazda_legrand-carivaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pure-poison

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »