Firma » Biznes

CBRE została wybrana na zarządcę oraz wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem Galerii Mazovia

CBRE została wybrana na zarządcę oraz wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem  Galerii Mazovia
Zobacz więcej zdjęć »
CBRE, wiodąca na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości, informuje, że została wybrana na zarządcę oraz wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem Galerii Mazovia w Płocku.

Galeria MAZOVIA to największa w Płocku nowoczesna galeria handlowa o powierzchni najmu około 28 000 mkw., mieszcząca ponad 100 salonów znanych światowych marek m.in.: Zara, Stradivarius, BERSHKA, H&M, Media Markt, Grupa LPP, Piotr i Paweł, Go Sport – oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Właścicielem Galerii Mazovia jest European Shopping Centre Fund (“ESCF”), fundusz  firmy CBRE Global Investors.

 

Zespół CBRE będzie pracował nad uatrakcyjnieniem oferty centrum.  Celem tego procesu jest zróżnicowanie oferty Galerii Mazovia oraz wzrost poziomu lojalności i satysfakcji klientów.

 

„Jesteśmy dumni z powierzanego nam zaufania i z zapałem przystępujemy do pracy nad tym wyzwaniem.” – powiedziała Beata Kokeli, Senior Director działu powierzchni handlowych w CBRE.

 

Iwona Małopolska, Starszy Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE, dodała:

 

„CBRE zarządza Galerią Mazovia od 2013 roku. Jesteśmy zaszczyceni, że nowy właściciel obiektu, w dowód uznania za sukcesy, jakie odnieśliśmy przy tym projekcie, powierzył nam kontynuację zarządzania. Wspólnie z działem powierzchni handlowych  CBRE będziemy pracować nad zwiększeniem atrakcyjności Galerii Mazovia, która jest ulubioną destynacją zakupową mieszkańców Płocka i okolic. ”

 

CBRE zarządza w Polsce 28 nieruchomościami biurowymi, handlowymi, magazynowymi i wielofunkcyjnymi o łącznej powierzchni ponad 700.000 m kw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta Mandziuk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »