Motoryzacja » Samochody

CDIF/3 - Aktualizacja Lipiec – Sierpień

CDIF/3 - Aktualizacja Lipiec – Sierpień
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z ciągłym rozwojem naszego systemu, sygnałami od użytkowników i ich uwagami, najnowsza edycja oprogramowania CDIF/3 przynosi kilka istotnych zmian oraz jak zwykle dodatkowych funkcjonalności.

W najnowszej aktualizacji udoskonaliliśmy obsługę kilku modeli samochodów oraz dodaliśmy do naszej listy nowe modele, takie jak: Hyundai Tucson, Nissan: Murano z51, Murano Z51, Note E12, Pulsar C13, Qashqai J11, Fiat Freemont, Opel Ampera (jako pierwszy model hybrydowy od Opla w naszym systemie).

Oprócz dodania nowych modeli nadal pracujemy nad udoskonaleniem dotychczasowych funkcji. Zmiany dotyczą między innymi dodania kolejnych sterowników do modelu Hyundai Tucson (modelu produkowanego od 2015 roku). W kolejnych aktualizacjach planujemy dodać silniki Hyundai Tucson 1.7CRDi oraz 2.0CRDi. Brakujące sterowniki zostały także uzupełnione w modelach Fiat, a do grupy sterowników marki Volvo zostały dodane opisy kodów usterek.

W grupie VAG oprócz aktualizacji sterowników, co powinno znacznie przyśpieszyć działanie oprogramowania, zostało ono rozbudowane o zaawansowane kodowania, które pozwalają na konfigurację pojazdu.

Pojawiła się także uaktualnienie aplikacji dla systemu Android.

Wszystkie aktualizacje można pobrać po zalogowaniu się do Strefy Użytkownika.

Zapraszamy do pobrania najnowszej edycji systemu CDIF/3.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Axessystem

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »