Dom » Budownictwo

Centor świętuje otrzymanie Red Dot Award!

Centor świętuje otrzymanie Red Dot Award!
Zobacz więcej zdjęć »
W ubiegłym tygodniu w teatrze Aalto w Essen odbyła się uroczysta gala wręczenia Oskarów wzornictwa — Red Dot Award 2015. Z początkiem lipca w Red Dot Design Museum została otwarta wystawa wszystkich nagrodzonych produktów, w tym Drzwi Zintegrowanych Centor. Nagrodzone projekty można podziwiać do końca lipca.
Red Dot Award jest rozpoznawalnym na całym świecie znakiem jakości w zakresie designu, przyznawanym produktom w rozmaitych branżach. Kilkudziesięciu ekspertów wchodzących w skład jury nagradza te produkty, które ze względu na swoje znakomite i ponadprzeciętne wzornictwo znacząco wyróżniają się na tle konkurencyjnych projektów. Największy i najbardziej prestiżowy konkurs wzornictwa na świecie docenił firmę Centor za jej pionierskie drzwi zintegrowane. 

Drzwi Zintegrowane Centor wyróżniają się bardzo oryginalnym mechanizmem. Z ościeżnic wysuwają się moskitiery o standardowym lub gęstym splocie i rolety w trzech wzorach i szerokiej gamie kolorów do wyboru. Niezależnie czy wybierzesz wariant wykończenia z aluminium czy wersję drewnianą, będziesz cieszyć się otwarciem domu na otoczenie bez żadnych kompromisów. – Wejście na polski rynek Centora zbiegło się z otrzymaniem przez nas nagrody Red Dot, która w branży jest porównywana do Oskarów. Nagroda potwierdza, że nasz ekskluzywny system drzwi należy do ścisłej światowej czołówki, a Drzwi Zintegrowane Centor są doskonałym wyborem dla świadomych i wymagających klientów – dodaje Aleks Djuric, dyrektor generalny Centor Central Europe.

Eksperci oceniali jakość wzornictwa, innowacyjność i użyteczność. Do tegorocznej edycji zgłoszono blisko 5 tys. produktów z 56 krajów. Nagrodzono 81 z nich, w tym 12 z Polski. Zwieńczeniem tegorocznych konkursowych zmagań była ceremonia wręczenia statuetek Red Dot Award. Gospodarzem uroczystej gali był profesor Peter Zec, założyciel i prezes organizacji Red Dot Award. Przez kolejne cztery tygodnie zwycięskie projekty będą prezentowane podczas specjalnej wystawy „Design on Stage”, by później stać się częścią stałej ekspozycji w Red Dot Design Museum w Essen.Kontakt dla mediów:
Anna Krawczyk
Profundo PR 
tel. +48 514 054 291
a.krawczyk@profundo.pl
profundo@profundo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »