Rozrywka i wypoczynek » Gry

Centrum bardziej otwarte – pierwsza niedziela niehandlowa w Centrum Serenada

Pierwsza niedziela wolna od handlu wypada już 11 marca. To doskonała okazja, aby zamienić zakupowy szał na wartościowy czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Centrum Serenada wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowuje specjalnie dobrane atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Centrum Serenada, ze względu na obszerną ofertę pozahandlową, w niedziele niehandlowe pozostanie otwarte. Dotyczy to zwłaszcza podmiotów nieobjętych ustawą, takich jak lokale gastronomiczne, usługowe, prasowe, a także kwiaciarnie czy poczta.

Wraz z otwarciem wybranych lokali w Centrum Serenada pojawią się atrakcje umożliwiające miłe i kreatywne spędzenie czasu. Wszyscy fani gier planszowych w najbliższą niedzielę znajdą coś dla siebie. Centrum Serenada we współpracy z firmą Veto Store organizuje event „Zagraj w planszówki w Serenadzie”. To właśnie tam na miłośników intelektualnej rywalizacji będą czekały popularne tytuły, takie jak Carcassonne, Dixit, Catan (Osadnicy z Catanu), Tajniacy i Takenoko. Dodatkowo na miejscu pojawią się trzy stanowiska do szachów. Gry proponowane przez Veto Store i Centrum Serenada są przeznaczone dla każdego. Animatorzy będą tłumaczyć zasady każdej gry oraz doglądać i pomagać w trakcie rozgrywki.

Oprócz gier planszowych na mieszkańców Krakowa będzie czekało pole do minigolfa ze specjalnie przygotowanymi dziewięcioma dołkami. To doskonała propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Najmłodsi również nie będą się nudzić. Zadbają o to animatorki, które zajmą się organizacją kolorowanek, malowaniem twarzy oraz innymi atrakcjami adresowanymi do dzieci.

 

Centrum Serenada

Al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »