Dom » Nieruchomość

Centrum Białegostoku wypiękniało!

Centrum Białegostoku wypiękniało!
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum miasta zyskało nową, reprezentacyjną nieruchomość. Właśnie zostały zakończone prace związane z budową Rezydencji Piotrkowskiej.

To nieruchomość wysokiej klasy zlokalizowana w centrum przy ul. Piotrkowskiej 2A (połączenie ulic Malmeda i Nowy Świat). Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i niebanalną architekturą nawiązującą do najlepszych wzorców lat 50-tych i 60-tych.

Autorami projektu Rezydencji Piotrkowskiej jest zespół doświadczonych architektów Biura Projektów MTM STYL, którzy w oparciu wiedzę, doświadczenie i znajomość potrzeb rynku nieruchomości, stworzyli funkcjonalny, przemyślany w każdym szczególe projekt, który idealnie wkomponował się uporządkowaną, powojenną zabudowę charakterystyczną dla tej części miasta. Architekci postawili sobie za cel harmonijne zgranie nowoczesnego designu z klimatem lokalizacji.

Nieruchomość, która właśnie wpisała się w krajobraz centrum Białegostoku, ze względu na swój kameralny charakter i doskonałą lokalizację należy do wyjątkowych miejsc. To idealna propozycja dla osób wymagających, które cenią prestiż, dobrą lokalizację, a zakup nieruchomości traktują jako dobrą i pewną inwestycję.

Osoby poszukujące mieszkania lub przestrzeni do prowadzenia biznesu w prestiżowej lokalizacji mogą obejrzeć nowo wybudowaną nieruchomość w dniach 21-22 września podczas organizowanych na terenie inwestycji Dni Otwartych.  

Szczegóły: www.rezydencja-piotrkowska.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MTM STYL

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »